Rogliču etapno drugo mesto na Algarveju, Špilak 13.

Kategorija: Kolesarstvo Thu, 16 Feb 2017 18:20:00 +0100 Faro - Slovenski kolesar Primož Roglič je v drugi etapi dirke po Algarveju osvojil drugo mesto. Po 189,3 km razgibane etape med Lagoo in Alto da Foio je bil pred članom nizozemske ekipe LottoNL-Jumbo le Irec Daniel Martin iz ekipe Quick-Step Flors. Roglič je drugi tudi skupno, vodi Martin. To je Rogličeva sedma uvrstitev med prve tri, odkar nastopa za LottoNLl-Jumbo in v svetovni seriji. Lani je na dirki po Algarveju osvojil tretje mesto, na dirki po Kataloniji drugo, na dirki po Italiji drugo in prvo, na dirki po Poljskem tretje, na dirki Eneco Tour je bil tretji še na ekipnem kronometru. Letos je bil pred današnjim uspehom tretji v etapi na dirki po Valencii. Roglič je podoben uspeh na dirki po Algarveju vpisal že lani, ko je bil prav tako v ...

Kategorija: Kolesarstvo Thu, 16 Feb 2017 18:20:00 +0100 Faro – Slovenski kolesar Primož Roglič je v drugi etapi dirke po Algarveju osvojil drugo mesto. Po 189,3 km razgibane etape med Lagoo in Alto da Foio je bil pred članom nizozemske ekipe LottoNL-Jumbo le Irec Daniel Martin iz ekipe Quick-Step Flors. Roglič je drugi tudi skupno, vodi Martin. To je Rogličeva sedma uvrstitev med prve tri, odkar nastopa za LottoNLl-Jumbo in v svetovni seriji. Lani je na dirki po Algarveju osvojil tretje mesto, na dirki po Kataloniji drugo, na dirki po Italiji drugo in prvo, na dirki po Poljskem tretje, na dirki Eneco Tour je bil tretji še na ekipnem kronometru. Letos je bil pred današnjim uspehom tretji v etapi na dirki po Valencii. Roglič je podoben uspeh na dirki po Algarveju vpisal že lani, ko je bil prav tako v …