Rokometno EP: Slovenci s točko proti Čehom brez možnosti za polfinale

Kategorija: Rokomet Wed, 24 Jan 2018 18:06:00 +0100 Varaždin - Slovenska rokometna reprezentanca si je z včerajšnjo spektakularno zmago nad branilci srebra Španci zagotovila še nekaj teoretičnih možnosti za preboj v polfinale tokratnega evropskega prvenstva na Hrvaškem, ki pa jih je dokončno pokopala danes, saj v zadnjem dvoboju drugega dela ni strla odpora čvrstih Čehov, s katerimi se je razšla z neodločenim izidom 26:26. Češka je glavnino dvoboja vodila, v prvem polčasu že za pet golov (12:7) in v drugem za štiri (20:16), nakar so Vujovićevi aduti s klopi vendarle vnesli nekaj svežega vetra na parket in poskrbeli, da je Slovenija v končnico vstopila z dvema goloma zaloge (26:24). V zadnjih štirih minutah pa ni znala več zatresti češke mreže, za izenačenje je dobri dve minuti pred koncem poskrbel Jakub Hrstka. Čehi so zadnji napad v obračunu zapravili s prečko ...

Kategorija: Rokomet Wed, 24 Jan 2018 18:06:00 +0100 Varaždin – Slovenska rokometna reprezentanca si je z včerajšnjo spektakularno zmago nad branilci srebra Španci zagotovila še nekaj teoretičnih možnosti za preboj v polfinale tokratnega evropskega prvenstva na Hrvaškem, ki pa jih je dokončno pokopala danes, saj v zadnjem dvoboju drugega dela ni strla odpora čvrstih Čehov, s katerimi se je razšla z neodločenim izidom 26:26. Češka je glavnino dvoboja vodila, v prvem polčasu že za pet golov (12:7) in v drugem za štiri (20:16), nakar so Vujovićevi aduti s klopi vendarle vnesli nekaj svežega vetra na parket in poskrbeli, da je Slovenija v končnico vstopila z dvema goloma zaloge (26:24). V zadnjih štirih minutah pa ni znala več zatresti češke mreže, za izenačenje je dobri dve minuti pred koncem poskrbel Jakub Hrstka. Čehi so zadnji napad v obračunu zapravili s prečko …