Roland Garros: Murray preskočil tudi del Potra, Srebotnikova se poslavlja

Kategorija: Tenis Sat, 03 Jun 2017 17:40:00 +0200 Pariz - Andy Murray se je z zmago proti Argentincu Juanu Martinu del Potru s 7:6 (8), 7:5 in 6:0 uvrstil v osmino finala Roland Garrosa, drugega turnirja za grand slam letošnje sezone. Potem ko je Škot ob koncu lanskega leta prevzel vodstvo na lestvici ATP, je povsem padel v formi. Letos ima za sabo za njegove standarde katastrofalno sezono, tudi proti na pesku ne najboljšemu del Potru pa je imel precej težav, njegov odpor je strl šele v tretjem nizu. V naslednjem krogu bo igral proti Američanu Johnu Isnerju ali Rusu Karenu Hačanovu. Tretji nosilec odprtega teniškega prvenstva Francije, Švicar Stan Wawrinka, sicer zmagovalec Roland Garrosa leta 2015, se je z zmago proti Italijanu Fabiu Fogniniju s 7:6 (2), 6:0 in 6:2 uvrstila v osmino finala. V njem bo igral ...

Kategorija: Tenis Sat, 03 Jun 2017 17:40:00 +0200 Pariz – Andy Murray se je z zmago proti Argentincu Juanu Martinu del Potru s 7:6 (8), 7:5 in 6:0 uvrstil v osmino finala Roland Garrosa, drugega turnirja za grand slam letošnje sezone. Potem ko je Škot ob koncu lanskega leta prevzel vodstvo na lestvici ATP, je povsem padel v formi. Letos ima za sabo za njegove standarde katastrofalno sezono, tudi proti na pesku ne najboljšemu del Potru pa je imel precej težav, njegov odpor je strl šele v tretjem nizu. V naslednjem krogu bo igral proti Američanu Johnu Isnerju ali Rusu Karenu Hačanovu. Tretji nosilec odprtega teniškega prvenstva Francije, Švicar Stan Wawrinka, sicer zmagovalec Roland Garrosa leta 2015, se je z zmago proti Italijanu Fabiu Fogniniju s 7:6 (2), 6:0 in 6:2 uvrstila v osmino finala. V njem bo igral …