Rosberg v Sočiju dobil prvi trening, Hamilton drugega

Kategorija: Avtomoto Fri, 29 Apr 2016 17:24:00 +0200 Soči - Uvodni dan dirkaškega konca tedna v ruskem Sočiju sta bila v ospredju dirkača Mercedesa Nico Rosberg in Lewis Hamilton. Nemec je bil najhitrejši na prvem treningu, Britanec pa na drugem. Uvodni trening je prepričljivo pripadel Nicu Rosbergu, ki je s progo opravil včasu 1:38,127, manj kot sekundo pa je zaostal le njegov moštveni kolega Lewis Hamilton (+0,722). Na tretjem in četrtem mestu sta bila dirkača Ferrarija, Nemec Sebastian Vetttel (+1:048) in Finec Kimi Räikkönen (+1,205), najboljšo petorko pa je zaokrožil Brazilec Felipe Massa z Williamsom (+1,238). Na drugegem treningu je najboljši čas postavil Lewis Hamilton, ki se je kot edini spustil pod mejo minute in 38 sekund (1:37,583), drugi je bil Sebastian Vettel, ki je zaostal več kot šest desetink (+0,652). Tretjičas je imel Nico Rosberg (+0,867), četrtega pa Kimi Räikkönen ...

Kategorija: Avtomoto Fri, 29 Apr 2016 17:24:00 +0200 Soči – Uvodni dan dirkaškega konca tedna v ruskem Sočiju sta bila v ospredju dirkača Mercedesa Nico Rosberg in Lewis Hamilton. Nemec je bil najhitrejši na prvem treningu, Britanec pa na drugem. Uvodni trening je prepričljivo pripadel Nicu Rosbergu, ki je s progo opravil včasu 1:38,127, manj kot sekundo pa je zaostal le njegov moštveni kolega Lewis Hamilton (+0,722). Na tretjem in četrtem mestu sta bila dirkača Ferrarija, Nemec Sebastian Vetttel (+1:048) in Finec Kimi Räikkönen (+1,205), najboljšo petorko pa je zaokrožil Brazilec Felipe Massa z Williamsom (+1,238). Na drugegem treningu je najboljši čas postavil Lewis Hamilton, ki se je kot edini spustil pod mejo minute in 38 sekund (1:37,583), drugi je bil Sebastian Vettel, ki je zaostal več kot šest desetink (+0,652). Tretjičas je imel Nico Rosberg (+0,867), četrtega pa Kimi Räikkönen …