Rujevica eksplodirala: Kekova Rijeka hrvaški prvak! (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Sun, 21 May 2017 21:28:00 +0200 Reka - Nogometaši Rijeke pod taktirko nekdanjega slovenskega selektorja Matjaža Keka pišejo klubsko zgodovino. V današnjem dvoboju predzadnjega, 35. kola hrvaškega prvoligaškega tekmovanja so namreč na štadionu Rujevica do vrha napolnili mrežo predzadnje Cibalie (4:0) in tako z že 27. zmago v sezoni potrdili prvi naslov državnih prvakov, ne glede na to, kako se bo razpletel derbi zadnjega kola s prvim zasledovalcem, zagrebškim Dinamom. Ta namreč zaostaja že nenadomestljivih pet točk. Rečani so želeli po hitrem postopku razrešiti še zadnje dvome o zmagovalcu in šampionu - in res so jih, že po četrt ure igre so namreč vodili z 2:0. V enajsti minuti je nekdanji bundesligaš, švicarski napadalec Mario Gavranović, zadel prvič, štiri minute pozneje še drugič. Da je Kekova četa odšla na glavni odmor s tremi zadetki zaloge, je v ...

Kategorija: Nogomet Sun, 21 May 2017 21:28:00 +0200 Reka – Nogometaši Rijeke pod taktirko nekdanjega slovenskega selektorja Matjaža Keka pišejo klubsko zgodovino. V današnjem dvoboju predzadnjega, 35. kola hrvaškega prvoligaškega tekmovanja so namreč na štadionu Rujevica do vrha napolnili mrežo predzadnje Cibalie (4:0) in tako z že 27. zmago v sezoni potrdili prvi naslov državnih prvakov, ne glede na to, kako se bo razpletel derbi zadnjega kola s prvim zasledovalcem, zagrebškim Dinamom. Ta namreč zaostaja že nenadomestljivih pet točk. Rečani so želeli po hitrem postopku razrešiti še zadnje dvome o zmagovalcu in šampionu – in res so jih, že po četrt ure igre so namreč vodili z 2:0. V enajsti minuti je nekdanji bundesligaš, švicarski napadalec Mario Gavranović, zadel prvič, štiri minute pozneje še drugič. Da je Kekova četa odšla na glavni odmor s tremi zadetki zaloge, je v …