Ryding zdrsnil pod pritiskom in zmago podaril Neureutherju

Kategorija: Zimski Sun, 12 Nov 2017 13:53:00 +0100 Levi - Olimpijsko sezono svetovnega pokala so končno začeli tudi alpski smučarji. Potem ko so uvodoma ostali brez veleslaloma na avstrijskem ledeniku Rettenbach nad Söldnom, so tokrat le dobili priložnost za dokazovanje na slalomu na Črni progi v finskem Leviju. Slovenska trojka je ostala praznih rok, saj je bila že v prvem nastopu prepočasna za finale. Še najbližje je bil Štefan Hadalin na 41. mestu, ki je za trideseterico zaostal 33 stotink, medtem ko sta veleslalomski specialist Žan Kranjec in Žan Grošelj obtičala še precej bolj zadaj. Prva proga je sicer ponudila izjemno majhne razlike. Tako je prvo deseterico ločilo zgolj sedem desetink, v sekundo je bilo zgnetenih kar dvajset slalomistov, med četrtim in 20. mestom je bilo manj kot pol sekunde razkoraka, kar je obetalo izjemno razburljivo finalno predstavo. Presenetljivo ...

Kategorija: Zimski Sun, 12 Nov 2017 13:53:00 +0100 Levi – Olimpijsko sezono svetovnega pokala so končno začeli tudi alpski smučarji. Potem ko so uvodoma ostali brez veleslaloma na avstrijskem ledeniku Rettenbach nad Söldnom, so tokrat le dobili priložnost za dokazovanje na slalomu na Črni progi v finskem Leviju. Slovenska trojka je ostala praznih rok, saj je bila že v prvem nastopu prepočasna za finale. Še najbližje je bil Štefan Hadalin na 41. mestu, ki je za trideseterico zaostal 33 stotink, medtem ko sta veleslalomski specialist Žan Kranjec in Žan Grošelj obtičala še precej bolj zadaj. Prva proga je sicer ponudila izjemno majhne razlike. Tako je prvo deseterico ločilo zgolj sedem desetink, v sekundo je bilo zgnetenih kar dvajset slalomistov, med četrtim in 20. mestom je bilo manj kot pol sekunde razkoraka, kar je obetalo izjemno razburljivo finalno predstavo. Presenetljivo …