Samostojna podjetnica leta je Erika Kostanjšek

Kategorija: Podjetja Thu, 06 Apr 2017 14:28:00 +0200 Ljubljana − Velika dvorana Grand Hotela Union je v sredo pokala od energije. Nič nenavadnega, saj jo je napolnilo 650 samostojnih podjetnic, ki so se udeležile vsakoletnega srečanja pod nazivom 500 podjetnic. Letošnji največji dogodek za žensko podjetništvo je bil peti po vrsti. Dopoldanski izobraževalni program so popoldne končale z izborom samostojne podjetnice leta. Analitični partner pri izboru je bila družba Bisnode, ki je omogočila dostop do kakovostnih podatkov o poslovanju, izbor pa je opravila petčlanska žirija v treh krogih. V finale so se uvrstile poleg zmagovalke Erike Kostanjšek še Valerija Grubelnik in Štefanija Kuzmič. Povezovanje in sodelovanje »Presenečena sem, hkrati pa je izjemna čast dobiti takšno nagrado, ki pooseblja žensko podjetništvo. S povezovanjem in sodelovanjem ženske zmoremo veliko več,« ja ob razglasitvi za najboljšo samostojno podjetnico leta dejala Erika Kostanjšek, direktorica ...

Kategorija: Podjetja Thu, 06 Apr 2017 14:28:00 +0200 Ljubljana − Velika dvorana Grand Hotela Union je v sredo pokala od energije. Nič nenavadnega, saj jo je napolnilo 650 samostojnih podjetnic, ki so se udeležile vsakoletnega srečanja pod nazivom 500 podjetnic. Letošnji največji dogodek za žensko podjetništvo je bil peti po vrsti. Dopoldanski izobraževalni program so popoldne končale z izborom samostojne podjetnice leta. Analitični partner pri izboru je bila družba Bisnode, ki je omogočila dostop do kakovostnih podatkov o poslovanju, izbor pa je opravila petčlanska žirija v treh krogih. V finale so se uvrstile poleg zmagovalke Erike Kostanjšek še Valerija Grubelnik in Štefanija Kuzmič. Povezovanje in sodelovanje »Presenečena sem, hkrati pa je izjemna čast dobiti takšno nagrado, ki pooseblja žensko podjetništvo. S povezovanjem in sodelovanjem ženske zmoremo veliko več,« ja ob razglasitvi za najboljšo samostojno podjetnico leta dejala Erika Kostanjšek, direktorica …