Še druga gladka zmaga slovenskih odbojkarjev

Kategorija: Drugi športi Thu, 25 May 2017 19:24:00 +0200 Ljubljana - Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je dobila tudi drugo tekmo na kvalifikacijskem turnirju za nastop na svetovnem prvenstvu. Po Gruziji je v Ljubljani gladko premagala še Latvijo, tudi njo je s terena odpihnila z izidom 3:0 (14, 14, 19). Časi, ko so se Slovenci mučili s tretjerazrednimi reprezentancami, so že zdavnaj mimo. To so dokazali tudi v obračunu z Latvijo, ki kakovostno za njimi precej zaostaja, in če je pristop pravi, težav ne more biti. In pristop v prvih dveh nizih, v katerih je selektor Slobodan Kovač v igro poslal udarno sedmerko, je bil tak, kot mora biti. Slovenci so dobro servirali, bili odločni v bloku in zanesljivi v napadu, kar se je seveda pokazalo pri rezultatu. Prvi niz so začeli z vodstvom 8:1, nato pa prednost le večali. Drugi se ...

Kategorija: Drugi športi Thu, 25 May 2017 19:24:00 +0200 Ljubljana – Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je dobila tudi drugo tekmo na kvalifikacijskem turnirju za nastop na svetovnem prvenstvu. Po Gruziji je v Ljubljani gladko premagala še Latvijo, tudi njo je s terena odpihnila z izidom 3:0 (14, 14, 19). Časi, ko so se Slovenci mučili s tretjerazrednimi reprezentancami, so že zdavnaj mimo. To so dokazali tudi v obračunu z Latvijo, ki kakovostno za njimi precej zaostaja, in če je pristop pravi, težav ne more biti. In pristop v prvih dveh nizih, v katerih je selektor Slobodan Kovač v igro poslal udarno sedmerko, je bil tak, kot mora biti. Slovenci so dobro servirali, bili odločni v bloku in zanesljivi v napadu, kar se je seveda pokazalo pri rezultatu. Prvi niz so začeli z vodstvom 8:1, nato pa prednost le večali. Drugi se …