Sedmo mesto ima letos veliko večjo težo

Kategorija: Kolesarstvo Sun, 17 Sep 2017 14:30:00 +0200 Bergen - Svetovno prvenstvo so letos otvorile ženske ekipe v vožnji na čas, med deveterico na štartu je bila tudi ljubljanska ekipa BTC City Ljubljana. Na težki progi z dober kilometer dolgim vzponom so se kljub bolezni Urše Pintar odrezale nad pričakovanji, dosegljivo je bilo tudi šesto mesto.  Pred prihodom na Norveško je bil glavni cilj uvrstitev v prvo deseterico, a se žal disciplina ni prijela tako dobro, kot so pri Mednarodni kolesarski zvezi upali in želeli, zato je bilo vnovič na štartu le devet ekip, sicer ena več kot lani v Dohi. Vodja ekipe Gorazd Penko je bil zadovoljen tako z rezultatom kot z vožnjo njegovih kolesark: »Že nekaj časa se vrtimo okrog sedmega mesta, mislim pa da je bila današnja vožnja ekipe praktično popolna. Glede na orožja, ki jih ...

Kategorija: Kolesarstvo Sun, 17 Sep 2017 14:30:00 +0200 Bergen – Svetovno prvenstvo so letos otvorile ženske ekipe v vožnji na čas, med deveterico na štartu je bila tudi ljubljanska ekipa BTC City Ljubljana. Na težki progi z dober kilometer dolgim vzponom so se kljub bolezni Urše Pintar odrezale nad pričakovanji, dosegljivo je bilo tudi šesto mesto.  Pred prihodom na Norveško je bil glavni cilj uvrstitev v prvo deseterico, a se žal disciplina ni prijela tako dobro, kot so pri Mednarodni kolesarski zvezi upali in želeli, zato je bilo vnovič na štartu le devet ekip, sicer ena več kot lani v Dohi. Vodja ekipe Gorazd Penko je bil zadovoljen tako z rezultatom kot z vožnjo njegovih kolesark: »Že nekaj časa se vrtimo okrog sedmega mesta, mislim pa da je bila današnja vožnja ekipe praktično popolna. Glede na orožja, ki jih …