SEHA: tudi beloruski prvak nadigral Celjane

Kategorija: Rokomet Wed, 12 Oct 2016 19:44:00 +0200 Brest - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na prvem od dveh gostovanj v tem tednu v Brestu proti Meškovu doživeli poraz, četrtega v ligi Seha. Beloruski prvak je bil v 6. kolu lige Seha za slovenskega prevelik zalogaj, Meškov pa je s 36:29 (18:12) vknjižil četrto zmago v omenjenem tekmovanju. Meškov je takoj pokazal, kdo je gospodar v Brestu. Celjani so prvi gol dali po dveh prejetih, imeli kasneje dve priložnost za izenačenje na 3:3, ki so ju zapravili, vendar tudi domači tega niso kaznovali. Blaž Janc je še v 12. minuti zadel za 4:5, nato pa je Meškov do 15. minute zadel trikrat in prišel do takrat najvišje prednosti. Varovanci Branka Tamšeta so z dvema hitrima goloma prepolovili zaostanek, v 17. minuti prišli do gola zaostanka, a so bili v ...

Kategorija: Rokomet Wed, 12 Oct 2016 19:44:00 +0200 Brest – Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na prvem od dveh gostovanj v tem tednu v Brestu proti Meškovu doživeli poraz, četrtega v ligi Seha. Beloruski prvak je bil v 6. kolu lige Seha za slovenskega prevelik zalogaj, Meškov pa je s 36:29 (18:12) vknjižil četrto zmago v omenjenem tekmovanju. Meškov je takoj pokazal, kdo je gospodar v Brestu. Celjani so prvi gol dali po dveh prejetih, imeli kasneje dve priložnost za izenačenje na 3:3, ki so ju zapravili, vendar tudi domači tega niso kaznovali. Blaž Janc je še v 12. minuti zadel za 4:5, nato pa je Meškov do 15. minute zadel trikrat in prišel do takrat najvišje prednosti. Varovanci Branka Tamšeta so z dvema hitrima goloma prepolovili zaostanek, v 17. minuti prišli do gola zaostanka, a so bili v …