Simao zapustil Brago, Rajovac bo vodil Tajsko

Kategorija: Nogomet Wed, 26 Apr 2017 14:21:00 +0200 Braga - Portugalski nogometni prvoligaš Sporting Braga se je po nizu slabših rezultatov v domačem prvenstvu zahvalil dozdajšnjemu trenerju Jorgeju Simau, ki je ekipo prevzel decembra lani. Štiridesetletni Simao je januarja letos z Brago igral v finalu portugalskega ligaškega pokala, v njem pa je moral priznati premoč Moreirensea. V zadnjem krogu portugalskega prvenstva je Braga v gosteh izgubila z ekipo Pacos Ferreira z 1:3, kar je bil razlog, da se je vodstvo kluba razšlo s Simaom, ki je ekipo pustil na petem mestu z 51. točkami. Na klopi ga bo zamenjal Abel Ferreira, ki je do zdaj vodil drugo ekipo Brage. Milovan Rajevac našel nov izziv Srbski nogometni trener Milovan Rajevac, ki je na začetku letošnje sezone vodil velenjski Rudar, nato pa je prevzel alžirsko reprezentanco, je novi selektor tajske izbrane vrste, so ...

Kategorija: Nogomet Wed, 26 Apr 2017 14:21:00 +0200 Braga – Portugalski nogometni prvoligaš Sporting Braga se je po nizu slabših rezultatov v domačem prvenstvu zahvalil dozdajšnjemu trenerju Jorgeju Simau, ki je ekipo prevzel decembra lani. Štiridesetletni Simao je januarja letos z Brago igral v finalu portugalskega ligaškega pokala, v njem pa je moral priznati premoč Moreirensea. V zadnjem krogu portugalskega prvenstva je Braga v gosteh izgubila z ekipo Pacos Ferreira z 1:3, kar je bil razlog, da se je vodstvo kluba razšlo s Simaom, ki je ekipo pustil na petem mestu z 51. točkami. Na klopi ga bo zamenjal Abel Ferreira, ki je do zdaj vodil drugo ekipo Brage. Milovan Rajevac našel nov izziv Srbski nogometni trener Milovan Rajevac, ki je na začetku letošnje sezone vodil velenjski Rudar, nato pa je prevzel alžirsko reprezentanco, je novi selektor tajske izbrane vrste, so …