Skjern na Danskem nadigral velenjske rokometaše

Kategorija: Rokomet Sun, 03 Dec 2017 17:43:00 +0100 Herning - Rokometaši Skjerna so z zanesljivo zmago proti Gorenju Velenju potrdili prvo mesto v skupini C in si priigrali dodatni kvalifikacijski tekmi za nastop v osmini finala lige prvakov proti ukrajinskemu Motorju Zaporožju. Slovenski podprvaki so si s porazom močno otežili boj za drugo mesto in dodatni tekmi proti francoskemu Montpellierju. Za še dve tekmi morajo upati, da v zadnji tekmi skupine C Ademar Leon izgubi proti Elverumu. Tekma se je začela ob 17. uri. Danski rokometaši so si pot do nove zmage in s tem utrditve prvega mesta v skupini C odprli z odličnim prvim polčasom. Velenjčani so stik s tekmeci držali le uvodnih deset minut, v 7. minuti so po golu Matica Verdineka še vodili s 3:2, zadnjič bili s Skjernom izenačeni na 3:3, nato pa so danski ...

Kategorija: Rokomet Sun, 03 Dec 2017 17:43:00 +0100 Herning – Rokometaši Skjerna so z zanesljivo zmago proti Gorenju Velenju potrdili prvo mesto v skupini C in si priigrali dodatni kvalifikacijski tekmi za nastop v osmini finala lige prvakov proti ukrajinskemu Motorju Zaporožju. Slovenski podprvaki so si s porazom močno otežili boj za drugo mesto in dodatni tekmi proti francoskemu Montpellierju. Za še dve tekmi morajo upati, da v zadnji tekmi skupine C Ademar Leon izgubi proti Elverumu. Tekma se je začela ob 17. uri. Danski rokometaši so si pot do nove zmage in s tem utrditve prvega mesta v skupini C odprli z odličnim prvim polčasom. Velenjčani so stik s tekmeci držali le uvodnih deset minut, v 7. minuti so po golu Matica Verdineka še vodili s 3:2, zadnjič bili s Skjernom izenačeni na 3:3, nato pa so danski …