Slovenci so se sprehodili čez Švico, v soboto derbi s Portugalci

Kategorija: Rokomet Wed, 14 Jun 2017 21:45:00 +0200 Schaffhausen - Slovenski rokometaši so z odliko opravili prvi del naloge junijskega kvalifikacijskega ciklusa, proti Švici v Schaffhausnu niso imeli nobenih težav. Slovenci so se odlepili že na začetku, prvi gol na tekmi je dosegel Saša Barišič Jaman in nato je slovenski stroj začel mleti. Z zavzeto igro v obrambi je bil zadovoljen tudi vedno nervozni Veselin Vujović, slovenska prednost pa je počasi, a zanesljivo naraščala. Ob polčasu dvoma o zmagovalcu ni bilo več, slovenski rokometaši so vodili z 18:9. V drugem polčasu so lahko prihranili precej moči, ki jih bodo zelo potrebovali v soboto, ko bo v Kopru gostovala Portugalska.  V zaključku tekme je dva zadetka v prazno mrežo za piko na i dosegel še vratar Urh Kastelic in Slovenci so se čez prvo oviro sprehodili brez prask. Zmaga s 33:20 ...

Kategorija: Rokomet Wed, 14 Jun 2017 21:45:00 +0200 Schaffhausen – Slovenski rokometaši so z odliko opravili prvi del naloge junijskega kvalifikacijskega ciklusa, proti Švici v Schaffhausnu niso imeli nobenih težav. Slovenci so se odlepili že na začetku, prvi gol na tekmi je dosegel Saša Barišič Jaman in nato je slovenski stroj začel mleti. Z zavzeto igro v obrambi je bil zadovoljen tudi vedno nervozni Veselin Vujović, slovenska prednost pa je počasi, a zanesljivo naraščala. Ob polčasu dvoma o zmagovalcu ni bilo več, slovenski rokometaši so vodili z 18:9. V drugem polčasu so lahko prihranili precej moči, ki jih bodo zelo potrebovali v soboto, ko bo v Kopru gostovala Portugalska.  V zaključku tekme je dva zadetka v prazno mrežo za piko na i dosegel še vratar Urh Kastelic in Slovenci so se čez prvo oviro sprehodili brez prask. Zmaga s 33:20 …