Slovenija v drugo remizirala Japonsko

Kategorija: Nogomet Tue, 04 Apr 2017 21:28:00 +0200 Velenje - Potem ko je slovenska reprezentanca v futsalu na prijateljski tekmi v Kidričevem v ponedeljek premagala Japonce s 5:2, sta se ekipi danes v Velenju pomerili še enkrat. Tokrat se je tekma končala z 2:2. Za domačo izbrano vrsto sta gola prispevala Matej Fideršek in Alen Fetić. Pred današnjo tekmo je selektor Andrej Dobovičnik dobil posebno priznanje krovne zveze za jubilej, saj je tokrat že 150. vodil slovensko reprezentanco. Na drugi tekmi se je odločil za nekaj sprememb, v golu je tako namesto Damirja Puškarja branil Alen Mordej, v nadaljevanju sta igrala tudi Nejc Hozjan in Denis Totoškovič. Gostje so povedli v 8. minuti, ko je slovensko obrambo izigral Manabu Tikita. Matej Fideršek je hitro odgovoril, Japonci pa so ves čas narekovali oster ritem. Tik pred iztekom prvega polčasa je Alen ...

Kategorija: Nogomet Tue, 04 Apr 2017 21:28:00 +0200 Velenje – Potem ko je slovenska reprezentanca v futsalu na prijateljski tekmi v Kidričevem v ponedeljek premagala Japonce s 5:2, sta se ekipi danes v Velenju pomerili še enkrat. Tokrat se je tekma končala z 2:2. Za domačo izbrano vrsto sta gola prispevala Matej Fideršek in Alen Fetić. Pred današnjo tekmo je selektor Andrej Dobovičnik dobil posebno priznanje krovne zveze za jubilej, saj je tokrat že 150. vodil slovensko reprezentanco. Na drugi tekmi se je odločil za nekaj sprememb, v golu je tako namesto Damirja Puškarja branil Alen Mordej, v nadaljevanju sta igrala tudi Nejc Hozjan in Denis Totoškovič. Gostje so povedli v 8. minuti, ko je slovensko obrambo izigral Manabu Tikita. Matej Fideršek je hitro odgovoril, Japonci pa so ves čas narekovali oster ritem. Tik pred iztekom prvega polčasa je Alen …