Slovenske odbojkarice zanesljivo odpravile Grčijo

Kategorija: Drugi športi Wed, 23 Aug 2017 20:14:00 +0200 Rotterdam - Ženska odbojkarska reprezentanca je na turnirju zadnjega kroga kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2018 na Japonskem dosegla prvo zmago. Po torkovem porazu z Bolgarijo so Slovenke danes ugnale Grčijo s 3:0 (17, 22, 19). Slovenske odbojkarice so v Rotterdamu zanesljivo prišle do prve zmage. V uvodu srečanja je bil rezultat do pete točke poravnan, nato so Slovenke povedle z 8:5, in po slabi igri Grčije v napadu z 11:7. Tekmice so se približale na točko, po uspešnih napadih Lane Ščuka pa so Slovenke prednost vnovič povečale na štiri točke in popolnoma zagospodarile na parketu. Drugi niz so bolje pričele Grkinje, ki so predvsem preko visoke Vasilantonakijeve dosegale točke v napadu. A ob tehničnem odmoru je imela Slovenija že točko naskoka, ki so jo povišale na +4. V nadaljevanju pa so se ...

Kategorija: Drugi športi Wed, 23 Aug 2017 20:14:00 +0200 Rotterdam – Ženska odbojkarska reprezentanca je na turnirju zadnjega kroga kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2018 na Japonskem dosegla prvo zmago. Po torkovem porazu z Bolgarijo so Slovenke danes ugnale Grčijo s 3:0 (17, 22, 19). Slovenske odbojkarice so v Rotterdamu zanesljivo prišle do prve zmage. V uvodu srečanja je bil rezultat do pete točke poravnan, nato so Slovenke povedle z 8:5, in po slabi igri Grčije v napadu z 11:7. Tekmice so se približale na točko, po uspešnih napadih Lane Ščuka pa so Slovenke prednost vnovič povečale na štiri točke in popolnoma zagospodarile na parketu. Drugi niz so bolje pričele Grkinje, ki so predvsem preko visoke Vasilantonakijeve dosegale točke v napadu. A ob tehničnem odmoru je imela Slovenija že točko naskoka, ki so jo povišale na +4. V nadaljevanju pa so se …