Slovenski odbojkarji na EP odhajajo z novim porazom proti Srbiji

Kategorija: Drugi športi Fri, 18 Aug 2017 21:25:00 +0200 Beograd - Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je izgubila zadnjo pripravljalno tekmo pred evropskim prvenstvom na Poljskem, na katerem bo branila srebrno odličje. V Beogradu so bili s 3:0 (22, 25, 23) boljši gostitelji Srbi. Srbski odbojkarji so tako kot že včeraj srečanje odprli s prepričljivo igro, na drugi strani mreže pa so Slovenci tudi tokrat precej grešili, predvsem pri začetnih udarcih, privoščili pa so si tudi nekaj napak v napadu. Gostitelji so z razliko štirih in tudi petih točk vodili praktično cel niz, na koncu pa se je slovenskim fantom uspelo približati na 19:21. Tudi s pomočjo sreče so niz s 25:22 dobili Srbi. V drugem nizu so tako Srbi kot Slovenci prikazali zelo dobro igro v napadalnih akcijah, po nekaj uspešnih točkah naveze Gregor Ropret - Mitja Gasparini pa je selektor ...

Kategorija: Drugi športi Fri, 18 Aug 2017 21:25:00 +0200 Beograd – Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je izgubila zadnjo pripravljalno tekmo pred evropskim prvenstvom na Poljskem, na katerem bo branila srebrno odličje. V Beogradu so bili s 3:0 (22, 25, 23) boljši gostitelji Srbi. Srbski odbojkarji so tako kot že včeraj srečanje odprli s prepričljivo igro, na drugi strani mreže pa so Slovenci tudi tokrat precej grešili, predvsem pri začetnih udarcih, privoščili pa so si tudi nekaj napak v napadu. Gostitelji so z razliko štirih in tudi petih točk vodili praktično cel niz, na koncu pa se je slovenskim fantom uspelo približati na 19:21. Tudi s pomočjo sreče so niz s 25:22 dobili Srbi. V drugem nizu so tako Srbi kot Slovenci prikazali zelo dobro igro v napadalnih akcijah, po nekaj uspešnih točkah naveze Gregor Ropret – Mitja Gasparini pa je selektor …