Sokoli so si že zagotovili končnico

Kategorija: Drugi športi Sun, 04 Jun 2017 10:34:00 +0200 Linz - Slovenski državni prvak v ameriškem nogometu Ljubljana Silverhawks je vpisal novo zmago v ligi AFL. Na gostovanju v predmestju Linza je namreč v sedmem kolu odpravil tamkajšnjo zasedbo Steelsharks Traun, sicer novinca v ligi, z 61:27 (20:0, 21:13, 0:14, 20:0) in si tako že pred zadnjimi tremi dvoboji - prihodnji bo čez dva tedna na Kodeljevem proti Mödling Rangers - zagotovil mesto v končnici, trenutno namreč zaseda tretje mesto. Že zdaj imajo Ljubljančani v žepu toliko zmag (štiri) kot v celotnem rednem delu prejšnje sezone. Sokoli so ponovno odlično začeli, gostitelji pa so zobe pokazali predvsem v začetku drugega polčasa, a so se Ljubljančani, ki zdaj gledajo le še v hrbet moštvoma Vienna Vikings in Swarco Raiders, še pravočasno odzvali. Napad je bil spet učinkovit, Anthony Gardner je podal ...

Kategorija: Drugi športi Sun, 04 Jun 2017 10:34:00 +0200 Linz – Slovenski državni prvak v ameriškem nogometu Ljubljana Silverhawks je vpisal novo zmago v ligi AFL. Na gostovanju v predmestju Linza je namreč v sedmem kolu odpravil tamkajšnjo zasedbo Steelsharks Traun, sicer novinca v ligi, z 61:27 (20:0, 21:13, 0:14, 20:0) in si tako že pred zadnjimi tremi dvoboji – prihodnji bo čez dva tedna na Kodeljevem proti Mödling Rangers – zagotovil mesto v končnici, trenutno namreč zaseda tretje mesto. Že zdaj imajo Ljubljančani v žepu toliko zmag (štiri) kot v celotnem rednem delu prejšnje sezone. Sokoli so ponovno odlično začeli, gostitelji pa so zobe pokazali predvsem v začetku drugega polčasa, a so se Ljubljančani, ki zdaj gledajo le še v hrbet moštvoma Vienna Vikings in Swarco Raiders, še pravočasno odzvali. Napad je bil spet učinkovit, Anthony Gardner je podal …