Španija in Nemčija v finalu EP do 21 let (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Wed, 28 Jun 2017 10:18:00 +0200 Krakov - Od včeraj sta znana finalista nogometnega evropskega prvenstva do 21 let. V večerni tekmi je Španija s 3:1 ugnala izbrano vrsto Italije, že prej pa je Nemčija po najstrožjih kaznih premagala Anglijo, potem ko je semafor po rednem delu in podaljških kazal rezultat 2:2. Španija je do zmage prišla v drugem polčasu, po trojčku zadetkov zvezdnika madridskega Atletica Saula Ñigueza. Po prvem golu Špancev je Italiji kljub rdečemu kartonu Roberta Galiardinija uspelo izenačiti prek Federica Bernardeschija, vendar pa je Saul nato še dvakrat ugnal Gianluigija Donnarummo in »La Rojiti« zagotovil nastop v finalu. Na obeh straneh je bilo videti še kar nekaj že uveljavljenih imen svetovnega nogometa, kot so denimo Hector Bellerin, Marco Asensio in Gerard Deulofeu pri Španiji ter Federico Bernardeschi, Daniele Rugani in Manuel Locatelli pri Italiji. Sodnik tega ...

Kategorija: Nogomet Wed, 28 Jun 2017 10:18:00 +0200 Krakov – Od včeraj sta znana finalista nogometnega evropskega prvenstva do 21 let. V večerni tekmi je Španija s 3:1 ugnala izbrano vrsto Italije, že prej pa je Nemčija po najstrožjih kaznih premagala Anglijo, potem ko je semafor po rednem delu in podaljških kazal rezultat 2:2. Španija je do zmage prišla v drugem polčasu, po trojčku zadetkov zvezdnika madridskega Atletica Saula Ñigueza. Po prvem golu Špancev je Italiji kljub rdečemu kartonu Roberta Galiardinija uspelo izenačiti prek Federica Bernardeschija, vendar pa je Saul nato še dvakrat ugnal Gianluigija Donnarummo in »La Rojiti« zagotovil nastop v finalu. Na obeh straneh je bilo videti še kar nekaj že uveljavljenih imen svetovnega nogometa, kot so denimo Hector Bellerin, Marco Asensio in Gerard Deulofeu pri Španiji ter Federico Bernardeschi, Daniele Rugani in Manuel Locatelli pri Italiji. Sodnik tega …