Špela Ponomarenko Janić še petič na stopničkah

Kategorija: Drugi športi Sun, 04 Jun 2017 17:53:00 +0200 Beograd - Slovenska kajakašica na mirnih vodah Špela Ponomarenko Janić je vpisala še eno odlično uvrstitev na preizkušnji svetovnega pokala v Beogradu. Na 200-metrski razdalji je namreč zasedla drugo mesto, v finalu A pa je morala premoč priznati zgolj mladi Švedinji Linnei Stensils, ki je bila hitrejša za pet stotink. Tak razplet se je nakazoval že po včerajšnjem polfinalu. Na zmagovalnem odru se je znašla še Poljakinja Marta Walczykiewicz, ki je za zmagovalko zamudila skoraj dve desetinki. Na tej razdalji je tekmovala še druga slovenska predstavnica, mlada Anja Osterman, ki je v finalu B vpisala drugi čas natanko desetinko za zmagovalko, Poljakinjo Dominiko Wlodarczyk, skupno je to zadostovalo za enajsto mesto. Enako uspešna je bila že včeraj na daljši, 500-metrski razdalji, na kateri je 35-letna Primorka Ponomarenkova Janićeva prav tako vpisala ...

Kategorija: Drugi športi Sun, 04 Jun 2017 17:53:00 +0200 Beograd – Slovenska kajakašica na mirnih vodah Špela Ponomarenko Janić je vpisala še eno odlično uvrstitev na preizkušnji svetovnega pokala v Beogradu. Na 200-metrski razdalji je namreč zasedla drugo mesto, v finalu A pa je morala premoč priznati zgolj mladi Švedinji Linnei Stensils, ki je bila hitrejša za pet stotink. Tak razplet se je nakazoval že po včerajšnjem polfinalu. Na zmagovalnem odru se je znašla še Poljakinja Marta Walczykiewicz, ki je za zmagovalko zamudila skoraj dve desetinki. Na tej razdalji je tekmovala še druga slovenska predstavnica, mlada Anja Osterman, ki je v finalu B vpisala drugi čas natanko desetinko za zmagovalko, Poljakinjo Dominiko Wlodarczyk, skupno je to zadostovalo za enajsto mesto. Enako uspešna je bila že včeraj na daljši, 500-metrski razdalji, na kateri je 35-letna Primorka Ponomarenkova Janićeva prav tako vpisala …