Svetovno prvenstvo: Slovenija : Češka 0:3 (po 1. tretjini)

Kategorija: Hokej Fri, 12 May 2017 16:50:00 +0200 Pariz - Slovenski hokejisti so proti Finski prikazali mnogo boljši obraz kot proti Norvežanom, a so izkušeni finski hokejisti vendarle znali izkoristiti premoč v igri in zmagati s 5:2. Igra v obrambi je bila izhodišče tudi za boj s tehnično zelo dobro podkovanimi Čehi, ki pa na tem prvenstvu zaenkrat še niso zablesteli v polnem sijaju.  V slovenskih vratih je pričakovano Gašper Krošelj, ki se je proti Fincem pobral in branil tako, kot Nik Zupančič od njega pričakuje.  Prva tretjina Takšnega začetka proti Češki si Slovenija zagotovo ni želela. Že v prvi minuti so po prekršku risi ostali le s štirimi hokejisti v polju, kar so Čehi znali izkoristiti. Blaž Gregorc je s klopi za kaznovane hokejiste lahko spremljal gol Michala Repika, ki mu po strelu Kovarja in obrambi Krošlja ni bilo težko ...

Kategorija: Hokej Fri, 12 May 2017 16:50:00 +0200 Pariz – Slovenski hokejisti so proti Finski prikazali mnogo boljši obraz kot proti Norvežanom, a so izkušeni finski hokejisti vendarle znali izkoristiti premoč v igri in zmagati s 5:2. Igra v obrambi je bila izhodišče tudi za boj s tehnično zelo dobro podkovanimi Čehi, ki pa na tem prvenstvu zaenkrat še niso zablesteli v polnem sijaju.  V slovenskih vratih je pričakovano Gašper Krošelj, ki se je proti Fincem pobral in branil tako, kot Nik Zupančič od njega pričakuje.  Prva tretjina Takšnega začetka proti Češki si Slovenija zagotovo ni želela. Že v prvi minuti so po prekršku risi ostali le s štirimi hokejisti v polju, kar so Čehi znali izkoristiti. Blaž Gregorc je s klopi za kaznovane hokejiste lahko spremljal gol Michala Repika, ki mu po strelu Kovarja in obrambi Krošlja ni bilo težko …