Švicarji in Hrvati brez težav do SP

Kategorija: Nogomet Sun, 12 Nov 2017 22:51:00 +0100 Basel - Nogometaši Hrvaške so že z zmago s 4:1 na Maksimiru na široko odprli vrata svetovnega prvenstva, Grčija pa tudi na drugi tekmi ni pokazala dosti boljše predstave in še enkrat razočarala navijače. Grki so sicer imeli večjo posest žoge, a jim to ni kaj prida pomagalo, saj so potrebovali zmago s 3:0 za pot v Rusijo.  Jalovi grški napadi niso ogrozili Daniela Subašića in Hrvaška se zasluženo veseli svetovnega prvenstva, čeprav bi po nizu spodrsljajev v kvalifikacijah naslednje poletje skorajda ostala doma. Remi z 0:0 je bil za kritike grške reprezentance še en dokaz, da samo z obrambno igro v modernem nogometu težko premaguješ boljše nasprotnike, kar je Hrvaška tokrat nedvomno bila.  Grčija : Hrvaška Remi Švice dovolj za SP Nogometna reprezentanca Švice se je uvrstila na svetovno prvenstvo v Rusiji 2018. ...

Kategorija: Nogomet Sun, 12 Nov 2017 22:51:00 +0100 Basel – Nogometaši Hrvaške so že z zmago s 4:1 na Maksimiru na široko odprli vrata svetovnega prvenstva, Grčija pa tudi na drugi tekmi ni pokazala dosti boljše predstave in še enkrat razočarala navijače. Grki so sicer imeli večjo posest žoge, a jim to ni kaj prida pomagalo, saj so potrebovali zmago s 3:0 za pot v Rusijo.  Jalovi grški napadi niso ogrozili Daniela Subašića in Hrvaška se zasluženo veseli svetovnega prvenstva, čeprav bi po nizu spodrsljajev v kvalifikacijah naslednje poletje skorajda ostala doma. Remi z 0:0 je bil za kritike grške reprezentance še en dokaz, da samo z obrambno igro v modernem nogometu težko premaguješ boljše nasprotnike, kar je Hrvaška tokrat nedvomno bila.  Grčija : Hrvaška Remi Švice dovolj za SP Nogometna reprezentanca Švice se je uvrstila na svetovno prvenstvo v Rusiji 2018. …