Thiem v Rimu previsoka ovira za Federerja

Kategorija: Tenis Thu, 12 May 2016 16:43:00 +0200 Rim - Drugi igralec sveta, Švicar Roger Federer, je v osmini finala mastersa v Rimu nepričakovano izgubil proti Avstrijcu Dominicu Thiemu (6:7, 4:6). 34-letni Federer danes ni bil prepričljiv in več kot očitno je bilo, da ga še vedno mučijo težave s hrbtom, zaradi katerih je pretekli teden izpustil turnir v Madridu. Švicarski veteran je v 78 minutah naredil 34 neizsiljenih napak in izgubil dve servisni igri, razmerje točk je bilo 75:63. Federer je dvoboj začel dobro in v peti igri z breakom povedel s 3:2, a mu je Avstrijec v naslednji igri odvzel servis in v sedmi igri rezultat obrnil v svojo korist (4:3). Nasprotnika sta bila po dvanajstih igrah izenačena na 6:6 in sledila je podaljšana igra, v kateri je Thiem favoriziranemu tekmecu prepustil le dve točki. V drugem nizu je Thiem ...

Kategorija: Tenis Thu, 12 May 2016 16:43:00 +0200 Rim – Drugi igralec sveta, Švicar Roger Federer, je v osmini finala mastersa v Rimu nepričakovano izgubil proti Avstrijcu Dominicu Thiemu (6:7, 4:6). 34-letni Federer danes ni bil prepričljiv in več kot očitno je bilo, da ga še vedno mučijo težave s hrbtom, zaradi katerih je pretekli teden izpustil turnir v Madridu. Švicarski veteran je v 78 minutah naredil 34 neizsiljenih napak in izgubil dve servisni igri, razmerje točk je bilo 75:63. Federer je dvoboj začel dobro in v peti igri z breakom povedel s 3:2, a mu je Avstrijec v naslednji igri odvzel servis in v sedmi igri rezultat obrnil v svojo korist (4:3). Nasprotnika sta bila po dvanajstih igrah izenačena na 6:6 in sledila je podaljšana igra, v kateri je Thiem favoriziranemu tekmecu prepustil le dve točki. V drugem nizu je Thiem …