Tim Gajser v Trentinu v prvi vožnji tretji

Kategorija: Avtomoto Sun, 16 Apr 2017 14:59:00 +0200 Trentino - Tim Gajser je v prvi vožnji pete letošnje dirke svetovnega prvenstva v motokrosu v italijanski Pietramurati zasedel tretje mesto. Pred njim sta končala domačin in glavni tekmec Antonio Cairoli in Švicar Arnaud Tonus. Gajser je peto preizkušnjo SP začel kot vodilni v skupnem seštevku elitnega razreda MXGP. Druga vožnja bo na sporedu ob 17. uri. Na dirki za VN Trentina prvič v tej sezoni Gajser ni ednini Slovenec; na startu sta bila še Klemen Gerčar in Peter Irt, ki pa sta prvo vožnjo končala v ozadju. Irt je bil 33., Gerčar pa 38. Predvsem Gerčar je od prve evropske dirke in zanj tudi prve v letošnji sezoni svetovnega pokala pričakoval več, je pa vsaj prebil led s prvim nastopom. Na minulem državnem prvenstvu sta Gerčar in Irt zasedla drugo in ...

Kategorija: Avtomoto Sun, 16 Apr 2017 14:59:00 +0200 Trentino – Tim Gajser je v prvi vožnji pete letošnje dirke svetovnega prvenstva v motokrosu v italijanski Pietramurati zasedel tretje mesto. Pred njim sta končala domačin in glavni tekmec Antonio Cairoli in Švicar Arnaud Tonus. Gajser je peto preizkušnjo SP začel kot vodilni v skupnem seštevku elitnega razreda MXGP. Druga vožnja bo na sporedu ob 17. uri. Na dirki za VN Trentina prvič v tej sezoni Gajser ni ednini Slovenec; na startu sta bila še Klemen Gerčar in Peter Irt, ki pa sta prvo vožnjo končala v ozadju. Irt je bil 33., Gerčar pa 38. Predvsem Gerčar je od prve evropske dirke in zanj tudi prve v letošnji sezoni svetovnega pokala pričakoval več, je pa vsaj prebil led s prvim nastopom. Na minulem državnem prvenstvu sta Gerčar in Irt zasedla drugo in …