Tim Mastnak rešuje slovensko čast

Kategorija: Zimski Sun, 05 Feb 2017 12:41:00 +0100 Bansko - Po ponesrečenem nastopu slovenskih deskarjev na snegu v petkovem prvem od dveh paralelnih veleslalomov svetovnega pokala v Bolgariji, ko se nikomur ni posrečilo prebiti v izločilne boje, je izplen na današnji drugi preizkušnji za odtenek boljši, saj je čast uspešno reševal Tim Mastnak. Z dvema solidnima nastopoma - na modri progi je bil deseti in na rdeči trinajsti - je namreč vpisal osmi čas kvalifikacij, kar mu je za tekmeca v osmini finala namenilo Švicarja Kasparja Flütscha, ki sta ju v kvalifikacijah ločili pičli dve stotinki. Od najhitrejšega kvalifikanta, domačega asa Radoslava Jankova, je bil Mastnak počasnejši skoraj dve sekundi. Jure Hafner je bil na 23. mestu za izločilne boje prepočasen za pol sekunde, Rok Marguč pa se z 39. časom prve kvalifikacijske proge sploh ni prebil na drugo. ...

Kategorija: Zimski Sun, 05 Feb 2017 12:41:00 +0100 Bansko – Po ponesrečenem nastopu slovenskih deskarjev na snegu v petkovem prvem od dveh paralelnih veleslalomov svetovnega pokala v Bolgariji, ko se nikomur ni posrečilo prebiti v izločilne boje, je izplen na današnji drugi preizkušnji za odtenek boljši, saj je čast uspešno reševal Tim Mastnak. Z dvema solidnima nastopoma – na modri progi je bil deseti in na rdeči trinajsti – je namreč vpisal osmi čas kvalifikacij, kar mu je za tekmeca v osmini finala namenilo Švicarja Kasparja Flütscha, ki sta ju v kvalifikacijah ločili pičli dve stotinki. Od najhitrejšega kvalifikanta, domačega asa Radoslava Jankova, je bil Mastnak počasnejši skoraj dve sekundi. Jure Hafner je bil na 23. mestu za izločilne boje prepočasen za pol sekunde, Rok Marguč pa se z 39. časom prve kvalifikacijske proge sploh ni prebil na drugo. …