Tuja prvenstva: Rijeka lovi novo zmago, Darmstadt v drugo ligo

Kategorija: Nogomet Sat, 06 May 2017 19:56:00 +0200 Zagreb - Nogometaši Rijeke trenutno gostujejo pri Lokomotivi v Zagrebu, ali kot jo imenujejo hrvaški mediji pri Dinamu B. Po prvem polčasu je rezultat 0:0, z morebitno zmago pa bi Rijeka še povišala prednost na vrhu lestvice pred Dinamom, ki bo igral jutri. Omeniti velja še visoko zmago Hajduka, Splitčani so s kar 5:1 premagali tekmece za tretje mesto iz Osijeka.  Nemški prvoligaš Darmstadt je po novem porazu proti Bayernu z 0:1 že izgubil tudi teoretične možnosti za obstanek v bundesligi. Klub, ki je še vedno lastnik slovenskega reprezentančnega napadalca Romana Bezjaka, se po enoletni epizodi spet seli med drugoligaše. V Ukrajini je razmerje moči pričakovano.Nogometaši Šahtarja iz Donjecka so si pet krogov pred koncem že zagotovili naslov ukrajinskih prvakov. To je že deseti, jubilejni naslov, ki so ga osvojili kljub temu, ...

Kategorija: Nogomet Sat, 06 May 2017 19:56:00 +0200 Zagreb – Nogometaši Rijeke trenutno gostujejo pri Lokomotivi v Zagrebu, ali kot jo imenujejo hrvaški mediji pri Dinamu B. Po prvem polčasu je rezultat 0:0, z morebitno zmago pa bi Rijeka še povišala prednost na vrhu lestvice pred Dinamom, ki bo igral jutri. Omeniti velja še visoko zmago Hajduka, Splitčani so s kar 5:1 premagali tekmece za tretje mesto iz Osijeka.  Nemški prvoligaš Darmstadt je po novem porazu proti Bayernu z 0:1 že izgubil tudi teoretične možnosti za obstanek v bundesligi. Klub, ki je še vedno lastnik slovenskega reprezentančnega napadalca Romana Bezjaka, se po enoletni epizodi spet seli med drugoligaše. V Ukrajini je razmerje moči pričakovano.Nogometaši Šahtarja iz Donjecka so si pet krogov pred koncem že zagotovili naslov ukrajinskih prvakov. To je že deseti, jubilejni naslov, ki so ga osvojili kljub temu, …