V Cottbusu že trije slovenski finalisti

Kategorija: Drugi športi Thu, 23 Nov 2017 19:11:00 +0100 Cotbuss - Rok Klavora in Luka Terbovšek na parterju ter Tjaša Kysselef na preskoku so se prvi dan kvalifikacij svetovnega pokala v nemškem Cottbusu uvrstili v sobotni finale. Klavora je na parterju z oceno 13,866 končal na tretjem mestu, prvi je bil z oceno 14,466 Rus Kiril Prokopev. Terbovšek je za svojo sestavo prejel oceno 13,366, kar je bilo dovolj za šesto mesto in njegovo prvo uvrstitev v finale na svetovnih pokalih. Na preskoku je Kysselefova napredovala v finale osmerice z oceno 13,250 in šestim dosežkom. Najboljša je bila Uzbekistanka Oksana Čusovitina (14,400). Na dvovišinski bradlji je nastopila Lucija Hribar, ki je z oceno 12,600 končala na 15. mestu. Na prvem mestu je kvalifikacije končala Nemka Elisabeth Seitz (14,750). V petek kvalifikacije na gredi in parterju čakajo še Kysselefovo in Hribarjevo. V soboto ...

Kategorija: Drugi športi Thu, 23 Nov 2017 19:11:00 +0100 Cotbuss – Rok Klavora in Luka Terbovšek na parterju ter Tjaša Kysselef na preskoku so se prvi dan kvalifikacij svetovnega pokala v nemškem Cottbusu uvrstili v sobotni finale. Klavora je na parterju z oceno 13,866 končal na tretjem mestu, prvi je bil z oceno 14,466 Rus Kiril Prokopev. Terbovšek je za svojo sestavo prejel oceno 13,366, kar je bilo dovolj za šesto mesto in njegovo prvo uvrstitev v finale na svetovnih pokalih. Na preskoku je Kysselefova napredovala v finale osmerice z oceno 13,250 in šestim dosežkom. Najboljša je bila Uzbekistanka Oksana Čusovitina (14,400). Na dvovišinski bradlji je nastopila Lucija Hribar, ki je z oceno 12,600 končala na 15. mestu. Na prvem mestu je kvalifikacije končala Nemka Elisabeth Seitz (14,750). V petek kvalifikacije na gredi in parterju čakajo še Kysselefovo in Hribarjevo. V soboto …