V Latviji rekordna slovenska zasedba

Kategorija: Avtomoto Thu, 04 May 2017 16:25:00 +0200 Ljubljana - Latvijski Kegums bo konec tedna gostil sedmo dirko svetovnega prvenstva v motokrosu, tokrat z rekordno slovensko udeležbo - na dirki najvišjega nivoja štirje Slovenci še nikoli niso nastopili hkrati. Na zadnji dirki na peščeni podlagi v nizozemskem Valkenswaardu je slavil Francoz Gautier Paulin, Tim Gajser pa je bil peti in se drugič v tej sezoni ni uvrstil na zmagovalni oder. A Slovenec še vedno vodi v skupnem seštevku svetovnega prvenstva, pred Italijanom Antoniem Cairolijem ima štirinajst točk prednosti. Gajser je v nedeljo v Slovenskih Konjicah za trening odpeljal še dirko za državno prvenstvo, kjer je zmagal in se v Latvijo odpravlja z dobrimi občutki, saj mu tudi tamkajšnji teren mnogo bolj ustreza kot prejšnje dirke. »Proga v Latviji mi je všeč in mi ustreza. Lani sem na tej dirki zmagal. Po ...

Kategorija: Avtomoto Thu, 04 May 2017 16:25:00 +0200 Ljubljana – Latvijski Kegums bo konec tedna gostil sedmo dirko svetovnega prvenstva v motokrosu, tokrat z rekordno slovensko udeležbo – na dirki najvišjega nivoja štirje Slovenci še nikoli niso nastopili hkrati. Na zadnji dirki na peščeni podlagi v nizozemskem Valkenswaardu je slavil Francoz Gautier Paulin, Tim Gajser pa je bil peti in se drugič v tej sezoni ni uvrstil na zmagovalni oder. A Slovenec še vedno vodi v skupnem seštevku svetovnega prvenstva, pred Italijanom Antoniem Cairolijem ima štirinajst točk prednosti. Gajser je v nedeljo v Slovenskih Konjicah za trening odpeljal še dirko za državno prvenstvo, kjer je zmagal in se v Latvijo odpravlja z dobrimi občutki, saj mu tudi tamkajšnji teren mnogo bolj ustreza kot prejšnje dirke. »Proga v Latviji mi je všeč in mi ustreza. Lani sem na tej dirki zmagal. Po …