V treh letih do 10 kilogramov mišic

Kategorija: Tenis Mon, 28 Aug 2017 16:00:00 +0200 Združenje teniških profesionalcev (ATP) ga uvršča med člane naslednje generacije (#NextGenATP), a je pri 20 letih vendarle tudi že trdni del zdajšnje. Aleksander Zverev je tretji najboljši igralec v tej sezoni, za Rafaelom Nadalom in Rogerjem Federerjem, ob tej dvojici je edini osvojil dva turnirja iz serije masters, zdaj pa je pred njim pomembna naloga: da vendarle tudi na velikih slamih doseže odmeven rezultat.Nemec je v letošnji »dirki« tretji, na lestvici zadnjih 365 dni šesti, je tik pred tem, da si prvič zagotovi nastop na mastersu osmerice v Londonu, na novo ustanovljeni sklepni turnir za »naslednjo generacijo« (Milano) se je že uvrstil, za zdaj pa ostaja poraženec največjih štirih turnirjev. Resda je na njih zbral le devet nastopov, a njegovi rezultati so vseeno podpovprečni, zgolj enkrat, letos na Wimbledonu, je ...

Kategorija: Tenis Mon, 28 Aug 2017 16:00:00 +0200 Združenje teniških profesionalcev (ATP) ga uvršča med člane naslednje generacije (#NextGenATP), a je pri 20 letih vendarle tudi že trdni del zdajšnje. Aleksander Zverev je tretji najboljši igralec v tej sezoni, za Rafaelom Nadalom in Rogerjem Federerjem, ob tej dvojici je edini osvojil dva turnirja iz serije masters, zdaj pa je pred njim pomembna naloga: da vendarle tudi na velikih slamih doseže odmeven rezultat.Nemec je v letošnji »dirki« tretji, na lestvici zadnjih 365 dni šesti, je tik pred tem, da si prvič zagotovi nastop na mastersu osmerice v Londonu, na novo ustanovljeni sklepni turnir za »naslednjo generacijo« (Milano) se je že uvrstil, za zdaj pa ostaja poraženec največjih štirih turnirjev. Resda je na njih zbral le devet nastopov, a njegovi rezultati so vseeno podpovprečni, zgolj enkrat, letos na Wimbledonu, je …