V ŽIVO: Slovenija – Italija (0:1)

Kategorija: Nogomet Sat, 03 Feb 2018 20:37:00 +0100 Ljubljana - Na evropskem prvenstvu v dvoranskem nogometu v Ljubljani moči merita Slovenija in Italija. Reprezentanci so pričakale razprodane Stožice, ki bodo skušale domači izbrani vrsti pomagati do uvrstitve v četrtfinale. Za to zadošča že remi. Slovenci so Italijane v podobni situaciji že premagali: pred štirimi leti so si na EP v Belgiji z zmago s 3:2 zagotovili napredovanje v četrtfinale.Za hladen tuš za domačine je v četrti minuti poskrbel Humberto Honorio. Po hitri akciji je ušel svojemu čuvaju Mateju Fideršku in zadel za vodstvo Italije.Vzdušje pred tekmo:Visok remi prinaša prvo mestoSlovenija se je na prvi tekmi prvenstva s Srbijo razšla z 2:2, na četrtkovi drugi tekmi med Srbijo in Italijo pa je bilo 1:1. To pomeni, da je Srbija z dvema točkama, Slovenija in Italija pa s po eno. ...

Kategorija: Nogomet Sat, 03 Feb 2018 20:37:00 +0100 Ljubljana – Na evropskem prvenstvu v dvoranskem nogometu v Ljubljani moči merita Slovenija in Italija. Reprezentanci so pričakale razprodane Stožice, ki bodo skušale domači izbrani vrsti pomagati do uvrstitve v četrtfinale. Za to zadošča že remi. Slovenci so Italijane v podobni situaciji že premagali: pred štirimi leti so si na EP v Belgiji z zmago s 3:2 zagotovili napredovanje v četrtfinale.Za hladen tuš za domačine je v četrti minuti poskrbel Humberto Honorio. Po hitri akciji je ušel svojemu čuvaju Mateju Fideršku in zadel za vodstvo Italije.Vzdušje pred tekmo:Visok remi prinaša prvo mestoSlovenija se je na prvi tekmi prvenstva s Srbijo razšla z 2:2, na četrtkovi drugi tekmi med Srbijo in Italijo pa je bilo 1:1. To pomeni, da je Srbija z dvema točkama, Slovenija in Italija pa s po eno. …