Večina Američanov še vedno ne ve, kaj počne

Kategorija: Zimski Sun, 19 Feb 2017 09:00:00 +0100 Nasprotnice Lindsey Vonn so se že večkrat povsem zamenjale, vmes je bila nekajkrat huje poškodovana, a kljub temu je ameriška smučarka v St. Moritzu na svetovnem prvenstvu osvojila novo kolajno v smuku. Stopila je na najnižjo stopničko in stala tik ob zmagovalki, naši Ilki Štuhec. Za Lindsey Vonn je obenem blagoslov in prekletstvo, da prihaja iz Združenih držav Amerike. Po eni strani je njena domovina tako velika in razvita, da je brez težav našla sponzorje, ki so podprli njen talent, da se je lahko razvila v izjemno tekmovalko. Še bolj dobrohotno ji stojijo ob strani kasneje med celotno kariero, zato je Vonnova ves čas tista smučarka, ki ima najštevilnejše spremstvo, najboljše razmere za delo in tudi najboljšo zdravniško oskrbo. Privošči si lahko tako rekoč vse, kar si zamisli, omejitev pri ...

Kategorija: Zimski Sun, 19 Feb 2017 09:00:00 +0100 Nasprotnice Lindsey Vonn so se že večkrat povsem zamenjale, vmes je bila nekajkrat huje poškodovana, a kljub temu je ameriška smučarka v St. Moritzu na svetovnem prvenstvu osvojila novo kolajno v smuku. Stopila je na najnižjo stopničko in stala tik ob zmagovalki, naši Ilki Štuhec. Za Lindsey Vonn je obenem blagoslov in prekletstvo, da prihaja iz Združenih držav Amerike. Po eni strani je njena domovina tako velika in razvita, da je brez težav našla sponzorje, ki so podprli njen talent, da se je lahko razvila v izjemno tekmovalko. Še bolj dobrohotno ji stojijo ob strani kasneje med celotno kariero, zato je Vonnova ves čas tista smučarka, ki ima najštevilnejše spremstvo, najboljše razmere za delo in tudi najboljšo zdravniško oskrbo. Privošči si lahko tako rekoč vse, kar si zamisli, omejitev pri …