Vse sanje so se letos uresničile

Kategorija: Tenis Mon, 12 Sep 2016 16:00:00 +0200 Današnji pogled na vrh ženske teniške lestvice bo sila nenavaden. Prvič po februarju 2013 ob številki 1 ne bo zapisano Serena Williams, ampak Angelique Kerber. Nemka je iz New Yorka odnesla vse, kar je bilo na voljo, teniški prestol in lovoriko za veliki slam. Zasluženo, letos je ona najboljša igralka.Angelique Kerber bi si lahko že pred mesecem dni zagotovila prvo mesto na svetu, vse je imela v svojih rokah na turnirjih v Cincinnatiju, kjer Serena Williams zaradi poškodbe rame ni branila lovorike. Nemka je tedaj ostala za korak prekratka, če bi osvojila naslov, bi ji ta prinesel dvojno nagrado, a je izgubila v finalu, in to proti Karolini Pliškovi … V soboto je bil razplet v odličnem finalu drugačen, Kerberjevi pa je vzpon na prestol že pred tem zagotovila ravno Pliškova, ...

Kategorija: Tenis Mon, 12 Sep 2016 16:00:00 +0200 Današnji pogled na vrh ženske teniške lestvice bo sila nenavaden. Prvič po februarju 2013 ob številki 1 ne bo zapisano Serena Williams, ampak Angelique Kerber. Nemka je iz New Yorka odnesla vse, kar je bilo na voljo, teniški prestol in lovoriko za veliki slam. Zasluženo, letos je ona najboljša igralka.Angelique Kerber bi si lahko že pred mesecem dni zagotovila prvo mesto na svetu, vse je imela v svojih rokah na turnirjih v Cincinnatiju, kjer Serena Williams zaradi poškodbe rame ni branila lovorike. Nemka je tedaj ostala za korak prekratka, če bi osvojila naslov, bi ji ta prinesel dvojno nagrado, a je izgubila v finalu, in to proti Karolini Pliškovi … V soboto je bil razplet v odličnem finalu drugačen, Kerberjevi pa je vzpon na prestol že pred tem zagotovila ravno Pliškova, …