Všeč mu je, ker je Zarabec že podoben selektorju

Kategorija: Rokomet Thu, 22 Sep 2016 12:00:00 +0200 Zagreb – Veselin Vujović ima bolj od vsega rad zmage, toda takšna, kot so jo njegovi zagrebški rokometaši dosegli nazadnje proti Gorenju, mu ni prinesla nobenega zadoščenja. Rad ima izzive in v soboto, ko bo gostoval v Celju v prvem kolu lige prvakov, pričakuje veliko resnejši slovenski odgovor. Zagrebčani so v torek v ligi SEHA Velenjčane premagali z 28:21 in že v prvem polčasu povsem zasenčili slovenske podprvake. Vujović, tudi slovenski selektor, si je obetal, da mu bo kdo od »os« ostal v spominu, ko bo sestavljal reprezentanco v kvalifikacijah za EP, pa nič od tega. »Gorenje se niti v enem trenutku ni pokazalo kot resen tekmec, ni imelo borbenosti in agresivnosti. Od prve do zadnje minute je bilo v podrejenem položaju. Nisem si mislil, da bom lahko tako zgodaj ...

Kategorija: Rokomet Thu, 22 Sep 2016 12:00:00 +0200 Zagreb – Veselin Vujović ima bolj od vsega rad zmage, toda takšna, kot so jo njegovi zagrebški rokometaši dosegli nazadnje proti Gorenju, mu ni prinesla nobenega zadoščenja. Rad ima izzive in v soboto, ko bo gostoval v Celju v prvem kolu lige prvakov, pričakuje veliko resnejši slovenski odgovor. Zagrebčani so v torek v ligi SEHA Velenjčane premagali z 28:21 in že v prvem polčasu povsem zasenčili slovenske podprvake. Vujović, tudi slovenski selektor, si je obetal, da mu bo kdo od »os« ostal v spominu, ko bo sestavljal reprezentanco v kvalifikacijah za EP, pa nič od tega. »Gorenje se niti v enem trenutku ni pokazalo kot resen tekmec, ni imelo borbenosti in agresivnosti. Od prve do zadnje minute je bilo v podrejenem položaju. Nisem si mislil, da bom lahko tako zgodaj …