Willingen: Zmaga Tandeja, vsi Slovenci v finalu nazadovali

Kategorija: Zimski Sat, 03 Feb 2018 19:53:00 +0100 Willingen - V nemškem Willingenu je na predzadnji tekmi za svetovni pokal pred olimpijskimi igrami v Pjongčangu slavil Norvežan Daniel Andre Tande. Svetovni prvak v poletih je v finalu napadel s četrtega mesta, prehitel tudi letos najboljša Kamila Stocha, ki je po vodstvu v prvi seriji na koncu osvojil četrto mesto, in Richarda Freitaga, ki je bil drugi. Tretje mesto je zasedel David Kubacki. Freitag je tako za malenkost povečal vodstvo v svetovnem pokalu pred Stochom.Slovenci so imeli po prvi seriji dobro izhodišče za napad: Tilen Bartol je zasedal osmo, Timi Zajc deveto, Anže Semenič pa dvanajsto mesto, v finalu so bili še Jernej Damjan, Nejc Dežman in Peter Prevc. A so v drugem skoku prav vsi pokvarili svoje uvrstitve, Bartolu pa je vseeno uspelo osteti v prvi deseterici, kar ...

Kategorija: Zimski Sat, 03 Feb 2018 19:53:00 +0100 Willingen – V nemškem Willingenu je na predzadnji tekmi za svetovni pokal pred olimpijskimi igrami v Pjongčangu slavil Norvežan Daniel Andre Tande. Svetovni prvak v poletih je v finalu napadel s četrtega mesta, prehitel tudi letos najboljša Kamila Stocha, ki je po vodstvu v prvi seriji na koncu osvojil četrto mesto, in Richarda Freitaga, ki je bil drugi. Tretje mesto je zasedel David Kubacki. Freitag je tako za malenkost povečal vodstvo v svetovnem pokalu pred Stochom.Slovenci so imeli po prvi seriji dobro izhodišče za napad: Tilen Bartol je zasedal osmo, Timi Zajc deveto, Anže Semenič pa dvanajsto mesto, v finalu so bili še Jernej Damjan, Nejc Dežman in Peter Prevc. A so v drugem skoku prav vsi pokvarili svoje uvrstitve, Bartolu pa je vseeno uspelo osteti v prvi deseterici, kar …