Žan Košir najhitrejši v kvalifikacijah, v 1/8 finala s Timom Mastnakom

Kategorija: Zimski Sun, 21 Jan 2018 12:24:00 +0100 Zreče - Po včerajšnjem prvem paralelnem veleslalomu deskarjev na snegu za svetovni pokal na Rogli, ki se je za slovenski tabor končal razmeroma uspešno z uvrstitvijo kariere Glorie Kotnik (4.) in osmim mestom Tima Mastnaka, je danes na istem prizorišču na sporedu še druga veleslalomska preizkušnja z začetkom izločilnih bojev ob 14.30. Kvalifikacije so se za slovenski tabor razpletle še bolje kot včeraj, saj se je skoznje prebila trojica. Odlično predstavo je pokazal včerajšnji dolžnik Žan Košir, ki je bil že po prvem kvalifikacijskem nastopu na rdeči progi najhitrejši, tudi v drugo je zadržal malenkost prednosti pred vso konkurenco in bo lahko v finalnih obračunih, dokler bo v igri, izbiral progo, na kateri bo tekmoval. Žan je prvega zasledovalca, Francoza Sylvaina Dufourja, odpravil za pičli dve stotinki, ostali tekmeci so zamujali že ...

Kategorija: Zimski Sun, 21 Jan 2018 12:24:00 +0100 Zreče – Po včerajšnjem prvem paralelnem veleslalomu deskarjev na snegu za svetovni pokal na Rogli, ki se je za slovenski tabor končal razmeroma uspešno z uvrstitvijo kariere Glorie Kotnik (4.) in osmim mestom Tima Mastnaka, je danes na istem prizorišču na sporedu še druga veleslalomska preizkušnja z začetkom izločilnih bojev ob 14.30. Kvalifikacije so se za slovenski tabor razpletle še bolje kot včeraj, saj se je skoznje prebila trojica. Odlično predstavo je pokazal včerajšnji dolžnik Žan Košir, ki je bil že po prvem kvalifikacijskem nastopu na rdeči progi najhitrejši, tudi v drugo je zadržal malenkost prednosti pred vso konkurenco in bo lahko v finalnih obračunih, dokler bo v igri, izbiral progo, na kateri bo tekmoval. Žan je prvega zasledovalca, Francoza Sylvaina Dufourja, odpravil za pičli dve stotinki, ostali tekmeci so zamujali že …