Zeleno luč za selitev v Posavje je prižgal tudi Matjaž Kek

Kategorija: Nogomet Fri, 23 Sep 2016 12:00:00 +0200 Ljubljana – »Ni bilo naključje, res pa je, da sem potreboval kanček sreče,« je atraktiven gol, vreden zmage Krškega z 1:0, opisal junak posavskega moštva Filip Dangubić. Eden od številnih južnih sosedov v 1. SNL ima v nogah nadarjenost, ki dviguje konkurenčnost in kakovost. Zagotovo ne sodi med igralce, ki odžirajo minute slovenskim fantom. Občasni televizijski komentator, trener in bivši nogometaš Stane Bevc je 21-letnega Rečana iz mestnega predela Zamet označil za napadalca, ki ima odlike za močnejše klube v Sloveniji. Spektakularen gol s pol volejem, s katerim je odločil zmagovalca dvoboja z Rudarjem s približno 25 m, je bil mojstrovina, vredna prestopa v boljši klub. Toda 21-letni »otrok« Rijeke ni neučakan, dobro se zaveda, da ena lastovka še ne prinese pomladi. »Slovenska liga je zanimiva, izenačena, ustreza mi ...

Kategorija: Nogomet Fri, 23 Sep 2016 12:00:00 +0200 Ljubljana – »Ni bilo naključje, res pa je, da sem potreboval kanček sreče,« je atraktiven gol, vreden zmage Krškega z 1:0, opisal junak posavskega moštva Filip Dangubić. Eden od številnih južnih sosedov v 1. SNL ima v nogah nadarjenost, ki dviguje konkurenčnost in kakovost. Zagotovo ne sodi med igralce, ki odžirajo minute slovenskim fantom. Občasni televizijski komentator, trener in bivši nogometaš Stane Bevc je 21-letnega Rečana iz mestnega predela Zamet označil za napadalca, ki ima odlike za močnejše klube v Sloveniji. Spektakularen gol s pol volejem, s katerim je odločil zmagovalca dvoboja z Rudarjem s približno 25 m, je bil mojstrovina, vredna prestopa v boljši klub. Toda 21-letni »otrok« Rijeke ni neučakan, dobro se zaveda, da ena lastovka še ne prinese pomladi. »Slovenska liga je zanimiva, izenačena, ustreza mi …