Zgodovinski derbi na tujem Unitedu (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Fri, 21 Jul 2017 10:13:00 +0200 Houston - Na pripravljalnem turnirju pred začetkom nove sezone sta se pomerila manchesterska mestna rivala United in City. Na prvi tovrstni tekmi na tujih tleh v zgodovini so rdeči vragi mestne tekmece ugnali z 2:0, zadela pa sta Romelu Lukaku in Marcus Rashford. Za belgijskega novinca v napadu Uniteda je bil to drugi zadetek na drugi tekmi v rdečem dresu, tudi Rashford pa trenutno v pripravljalnem obdobju kaže dobro formo, saj je na treh tekmah prav tolikokrat tudi zabil. Lukaku je povedel svojo ekipo v vodstvo v 36. minuti, ko je bil spretnejši pri globinski podaji. Z glavo je žogo podaljšal mimo Cityjevega vratarja Edersona in žogo zabil v mrežo. Tri minute kasneje pa je United vodil z 2:0, ko je Rashford v ogenj poslal Henrikha Mkhitarjana, ta je žogo pripeljal ...

Kategorija: Nogomet Fri, 21 Jul 2017 10:13:00 +0200 Houston – Na pripravljalnem turnirju pred začetkom nove sezone sta se pomerila manchesterska mestna rivala United in City. Na prvi tovrstni tekmi na tujih tleh v zgodovini so rdeči vragi mestne tekmece ugnali z 2:0, zadela pa sta Romelu Lukaku in Marcus Rashford. Za belgijskega novinca v napadu Uniteda je bil to drugi zadetek na drugi tekmi v rdečem dresu, tudi Rashford pa trenutno v pripravljalnem obdobju kaže dobro formo, saj je na treh tekmah prav tolikokrat tudi zabil. Lukaku je povedel svojo ekipo v vodstvo v 36. minuti, ko je bil spretnejši pri globinski podaji. Z glavo je žogo podaljšal mimo Cityjevega vratarja Edersona in žogo zabil v mrežo. Tri minute kasneje pa je United vodil z 2:0, ko je Rashford v ogenj poslal Henrikha Mkhitarjana, ta je žogo pripeljal …