Zmaga Kuzminovi, Erženova najbolje v karieri

Kategorija: Zimski Thu, 14 Dec 2017 16:29:00 +0100 Le Grand Bornard - Tokrat je bilo vreme biatlonkam za spremembo zelo naklonjeno, kar se je poznalo v kopici brezhibnih strelskih nastopov, tokrat je bil za visoko uvrstitev na 7,5 kilometra dolgem šprintu usoden že en zgrešen strel. Slovakinja Anastasija Kuzmina je bila še drugič v aktualni sezoni najhitrejša, na stopničke sta stopili še Laura Dahlmeier in Vita Semerenko, vse tri so zadele vseh 10 strelov. Najbolje v karieri se je odrezala tudi Slovenka Anja Eržen, ki je prav tako pokrila vseh 10 tarč, a je v smučini za Kuzmino zaostala za dobri dve minuti in končala na 31. mestu. Osvojila je nekaj točk in se uvrstila na zasledovalno tekmo, manj uspešna pa je bila Urška Poje, ki je končala na 73. mestu, zgrešila je en strel. Najboljše biatlonke v francoskem središču ...

Kategorija: Zimski Thu, 14 Dec 2017 16:29:00 +0100 Le Grand Bornard – Tokrat je bilo vreme biatlonkam za spremembo zelo naklonjeno, kar se je poznalo v kopici brezhibnih strelskih nastopov, tokrat je bil za visoko uvrstitev na 7,5 kilometra dolgem šprintu usoden že en zgrešen strel. Slovakinja Anastasija Kuzmina je bila še drugič v aktualni sezoni najhitrejša, na stopničke sta stopili še Laura Dahlmeier in Vita Semerenko, vse tri so zadele vseh 10 strelov. Najbolje v karieri se je odrezala tudi Slovenka Anja Eržen, ki je prav tako pokrila vseh 10 tarč, a je v smučini za Kuzmino zaostala za dobri dve minuti in končala na 31. mestu. Osvojila je nekaj točk in se uvrstila na zasledovalno tekmo, manj uspešna pa je bila Urška Poje, ki je končala na 73. mestu, zgrešila je en strel. Najboljše biatlonke v francoskem središču …