Zmaga v Belorusiji za še bolj pravljično Celje

Kategorija: Rokomet Sat, 02 Dec 2017 12:00:00 +0100 Celje – Zadnja in najpomembnejša letošnja tekma v ligi prvakov je pred rokometaši Celja Pivovarne Laško. Če bodo v Belorusiji premagali Meškov, bodo z eno nogo v osmini finala. Poraz bi ekipi Branka Tamšeta pristrigel peruti, bržčas usodno. Veljajo bi vložiti zadnje atome moči, sicer se bo veseli december v pravljičnem Celju zanje začel kaj klavrno. Tekma 10. kola v dvorani Victoria bo ob 16.15. Kot se bo ob 17. uri začel drugi polčas, se bo v Knežjem mestu s prižigom luči začel sklop prireditev Praznično Celje 2017 in lepo bi bilo, če bi ga z zmago ozaljšali tudi celjski rokometaši v Brestu, kjer je bilo lani ob tem času 29:29. Tudi obe tekmi v celjskem Zlatorogu sta se končali brez zmagovalca – 36:36 in 33:33. Še en remi bi ...

Kategorija: Rokomet Sat, 02 Dec 2017 12:00:00 +0100 Celje – Zadnja in najpomembnejša letošnja tekma v ligi prvakov je pred rokometaši Celja Pivovarne Laško. Če bodo v Belorusiji premagali Meškov, bodo z eno nogo v osmini finala. Poraz bi ekipi Branka Tamšeta pristrigel peruti, bržčas usodno. Veljajo bi vložiti zadnje atome moči, sicer se bo veseli december v pravljičnem Celju zanje začel kaj klavrno. Tekma 10. kola v dvorani Victoria bo ob 16.15. Kot se bo ob 17. uri začel drugi polčas, se bo v Knežjem mestu s prižigom luči začel sklop prireditev Praznično Celje 2017 in lepo bi bilo, če bi ga z zmago ozaljšali tudi celjski rokometaši v Brestu, kjer je bilo lani ob tem času 29:29. Tudi obe tekmi v celjskem Zlatorogu sta se končali brez zmagovalca – 36:36 in 33:33. Še en remi bi …