Žnidarčič premočno v finale spusta

Kategorija: Drugi športi Wed, 27 Sep 2017 20:09:00 +0200 Pau - Slovenski kajakaš Nejc Žnidarčič je na svetovnem prvenstvu v spustu na divjih vodah v Pauu postavil najhitrejši čas med kajakaši in se tako neposredno uvrstil v sobotni finale. Tam bo veslalo tudi preostalih pet slovenskih posameznikov v disciplini spust. Poleg Žnidarčiča je neposredna uvrstitev v finale med kajakaši z drugim časom uspela tudi Anžetu Urankarju, ki je zaostal 93 stotink sekunde. Vid Debeljak s sedmim in Simon Oven z desetim sta morala pri kajakaših v drugo vožnjo, kjer sta si potem prav tako zagotovila finalni nastop. Pri kanuistih si je neposredno polfinalno vožnjo med Slovenci v prvi vožnji zagotovil Blaž Cof, ki je bil peti, Simeon Hočevar je s sedmim časom moral poskusiti še enkrat. V drugo je najbolj izkušeni slovenski spustaš nato peti, kar je bilo prav tako dovolj ...

Kategorija: Drugi športi Wed, 27 Sep 2017 20:09:00 +0200 Pau – Slovenski kajakaš Nejc Žnidarčič je na svetovnem prvenstvu v spustu na divjih vodah v Pauu postavil najhitrejši čas med kajakaši in se tako neposredno uvrstil v sobotni finale. Tam bo veslalo tudi preostalih pet slovenskih posameznikov v disciplini spust. Poleg Žnidarčiča je neposredna uvrstitev v finale med kajakaši z drugim časom uspela tudi Anžetu Urankarju, ki je zaostal 93 stotink sekunde. Vid Debeljak s sedmim in Simon Oven z desetim sta morala pri kajakaših v drugo vožnjo, kjer sta si potem prav tako zagotovila finalni nastop. Pri kanuistih si je neposredno polfinalno vožnjo med Slovenci v prvi vožnji zagotovil Blaž Cof, ki je bil peti, Simeon Hočevar je s sedmim časom moral poskusiti še enkrat. V drugo je najbolj izkušeni slovenski spustaš nato peti, kar je bilo prav tako dovolj …