Cela dvorana je pela Halleluka, medtem pa je Dončić počel tole …

Slovenski košarkar Luka Dončić je navdušil tudi člane medijske hiše The Ringer. Ti so pripravili priredbo znamenite pesmi Leonarda Cohena Hallelujah. Poimenovali so jo Halleluka in ji dodali košarkarsko besedilo. Do danes si jo je na YouTubeu ogledalo že več kot 270.000 uporabnikov.

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi

Dončić je bil ključni mož na poti do zmage Dallas Mavericks, ki so v severnoameriški ligi NBA s 107:104 odpravili Houston Rockets. V manj kot dveh minutah zaključka tekme je z delnim izidom 11:0 sam preobrnil potek tekme ter svojemu moštvu, ki je dotlej zaostajalo za osem točk, zagotovil osmo domačo zmago zapored.

Nekaj minut pred koncem prvega polčasa je cela dvorana skupaj z avtorjema prepevala pesem Halleluka. Eden od tamkajšnjih novinarjev pa je objavil video, ki prikazuje, kaj je medtem počel Luka. Če ste mislili, da je skakal od navdušenja, ste se zmotili. Dončić se ni pustil motiti in je bil še naprej osredotočen na svoje delo in tekmo.

I.R.V. d.o.o.      O nas      Pogoji uporabe      Oglaševanje      O piškotkih      Nastavitve zasebnosti