1. SNL: Domžale remizirale v Celju

Kategorija: Nogomet Sat, 01 Apr 2017 18:12:00 +0200 Celje - S tekmo med Celjem in Domžalami se je začel 27. krog prve slovenske nogometne lige. Celje : Domžale 1:1 (0:0) Stadion Arena Petrol, gledalcev 500, sodniki: Kajtazović, Žunič in Brezar (vsi Kranj).Strelca: 0:1 Firer (56./11 m), 1:1 Džinić (90.).Celje: Kotnik, Vidmajer, Hadžić (od 75. Travner), Džinić, Barišić, Pišek, Cvek, Cvijanović, Podlogar (od 62. Volaš), Požeg Vancaš (od 59. Belić), Lupeta.Domžale: Milić, Širok, Halilović, Elsner, Brachi, Žinko, Batrović (od 80. Dobrovoljc), Žužek (od 68. Husmani), Repas, Franjić (od 54. Volarič), Firer.Rumeni kartoni: Hadžić, Barišić, Travner, Cvijanović; Žinko, Širok, Elsner, Brachi.Rdeči karton: /. Celjani so v spomladanskem delu še naprej neporaženi. Niz jim je uspelo nadaljevati po poznem zadetku Elvedina Džinića, ki jim je prinesel točko, ne pa tudi napredovanja na četrto mesto. Domžalčani pa so se točkovno izenačili z drugouvrščeno Olimpijo, ko ...

Kategorija: Nogomet Sat, 01 Apr 2017 18:12:00 +0200 Celje – S tekmo med Celjem in Domžalami se je začel 27. krog prve slovenske nogometne lige. Celje : Domžale 1:1 (0:0) Stadion Arena Petrol, gledalcev 500, sodniki: Kajtazović, Žunič in Brezar (vsi Kranj).Strelca: 0:1 Firer (56./11 m), 1:1 Džinić (90.).Celje: Kotnik, Vidmajer, Hadžić (od 75. Travner), Džinić, Barišić, Pišek, Cvek, Cvijanović, Podlogar (od 62. Volaš), Požeg Vancaš (od 59. Belić), Lupeta.Domžale: Milić, Širok, Halilović, Elsner, Brachi, Žinko, Batrović (od 80. Dobrovoljc), Žužek (od 68. Husmani), Repas, Franjić (od 54. Volarič), Firer.Rumeni kartoni: Hadžić, Barišić, Travner, Cvijanović; Žinko, Širok, Elsner, Brachi.Rdeči karton: /. Celjani so v spomladanskem delu še naprej neporaženi. Niz jim je uspelo nadaljevati po poznem zadetku Elvedina Džinića, ki jim je prinesel točko, ne pa tudi napredovanja na četrto mesto. Domžalčani pa so se točkovno izenačili z drugouvrščeno Olimpijo, ko …