1. SNL: Maribor pomladni lov na nov naslov začel brez zmage (V ŽIVO)

Kategorija: Nogomet Sun, 25 Feb 2018 17:34:00 +0100 Maribor - Potem ko so branilci naslova slovenskega prvaka in vodilni po jesenskem delu prvoligaškega tekmovanja, nogometaši Maribora, v pripravljalnem obdobju nakazali spodbudno formo tudi z nekaj gladkimi zmagami, denimo nad Šerifom (2:0) in nazadnje Celjem (4:1), se jim je v lovu na novo lovoriko že ob začetku pomladnega dela zalomilo. V 19. kolu so namreč pri sedmih stopinjah pod lediščem v Ljudskem vrtu z Aluminijem iztržili zgolj neodločen izid, mreži pa se v 90 minutah nista zatresli (0:0). Milanič pogrešal peterico Domači trener Darko Milanič je pogrešal kar peterico varovancev - kapetana Marcosa Tavaresa, Marka Šulerja, Mitjo Vilerja, Martina Kramariča in Adisa Hodžića, zdesetkana je bila torej predvsem obramba. Ga je pa spodbujala predvsem strelska pripravljenost učinkovitega Luke Zahovića, ki je v pripravljalnem obdobju - enako kot Tavares - zadel kar ...

Kategorija: Nogomet Sun, 25 Feb 2018 17:34:00 +0100 Maribor – Potem ko so branilci naslova slovenskega prvaka in vodilni po jesenskem delu prvoligaškega tekmovanja, nogometaši Maribora, v pripravljalnem obdobju nakazali spodbudno formo tudi z nekaj gladkimi zmagami, denimo nad Šerifom (2:0) in nazadnje Celjem (4:1), se jim je v lovu na novo lovoriko že ob začetku pomladnega dela zalomilo. V 19. kolu so namreč pri sedmih stopinjah pod lediščem v Ljudskem vrtu z Aluminijem iztržili zgolj neodločen izid, mreži pa se v 90 minutah nista zatresli (0:0). Milanič pogrešal peterico Domači trener Darko Milanič je pogrešal kar peterico varovancev – kapetana Marcosa Tavaresa, Marka Šulerja, Mitjo Vilerja, Martina Kramariča in Adisa Hodžića, zdesetkana je bila torej predvsem obramba. Ga je pa spodbujala predvsem strelska pripravljenost učinkovitega Luke Zahovića, ki je v pripravljalnem obdobju – enako kot Tavares – zadel kar …