1. SNL: Olimpija s preobratom na vrh

Kategorija: Nogomet Sun, 10 Sep 2017 19:05:00 +0200 Krško - Ljubljančani so se v Posavje podali z veliko željo po zmagi in jo tudi dosegli, po njej pa se se zavihteli na vrh prvenstvene lestvice, saj so Mariborčani na domačem igrišču remizirali s Celjani. V privlačni predstavi so Ljubljančani na polčasu zaostajali, v nadaljevanju pa vendarle izkoristili večji nabor kakovostnih igralcev in dosegli šesto zmago v tej sezoni. Ljubljanski nogometaši so sprva imeli pobudo in bili več pri žogi, po obetavni akciji Nika Kapuna v šesti minuti pa se je na stadionu Matije Gubca najprej zatresla njihova mreža. Po grobi napaki Stefana Savića si je žogo izboril Miljan Škrbić in lepo zaposlil Klemena Šturma, ta je z leve strani podal uporabno žogo prostemu Marinu Jurini, ki je iz lepega položaja zanesljivo zadel za 1:0. Favorizirane goste je prejeti zadetek ...

Kategorija: Nogomet Sun, 10 Sep 2017 19:05:00 +0200 Krško – Ljubljančani so se v Posavje podali z veliko željo po zmagi in jo tudi dosegli, po njej pa se se zavihteli na vrh prvenstvene lestvice, saj so Mariborčani na domačem igrišču remizirali s Celjani. V privlačni predstavi so Ljubljančani na polčasu zaostajali, v nadaljevanju pa vendarle izkoristili večji nabor kakovostnih igralcev in dosegli šesto zmago v tej sezoni. Ljubljanski nogometaši so sprva imeli pobudo in bili več pri žogi, po obetavni akciji Nika Kapuna v šesti minuti pa se je na stadionu Matije Gubca najprej zatresla njihova mreža. Po grobi napaki Stefana Savića si je žogo izboril Miljan Škrbić in lepo zaposlil Klemena Šturma, ta je z leve strani podal uporabno žogo prostemu Marinu Jurini, ki je iz lepega položaja zanesljivo zadel za 1:0. Favorizirane goste je prejeti zadetek …