1. SNL: razigrani Dangubić zadel tudi ob rojstnem dnevu

Kategorija: Nogomet Fri, 05 May 2017 22:14:00 +0200 Krško - Hrvaški napadalec Krškega Filip Dangubić ni zaman četrti najučinkovitejši strelec slovenskega prvoligaškega tekmovanja. V današnjem prvem dvoboju 32. kola s sosedom na lestvici Aluminijem je svojemu moštvu zagotovil točko pred 800 gledalci na domačem štadionu Matije Gubca, saj je v 78. minuti izkoristil podajo Roberta Pušaverja in izenačil na končnih 1:1. S tem si je na najlepši možen način kar sam poklonil darilo za 22. rojstni dan, ki ga je praznoval ravno danes. Dangubić je zdaj že pri 13 zadetkih v sezoni, šest jih je prispeval spomladi. Prvi polčas je bil izenačen, toda dolgočasen, gostje so resda dvakrat zatresli mrežo Marka Zalokarja, a obakrat iz prepovedanega položaja, tako da je glavni sodnik, Koprčan Damir Skomina, oba gola upravičeno razveljavil. Drugi polčas je bil vendarle nekoliko živahnejši, prvi pa je ...

Kategorija: Nogomet Fri, 05 May 2017 22:14:00 +0200 Krško – Hrvaški napadalec Krškega Filip Dangubić ni zaman četrti najučinkovitejši strelec slovenskega prvoligaškega tekmovanja. V današnjem prvem dvoboju 32. kola s sosedom na lestvici Aluminijem je svojemu moštvu zagotovil točko pred 800 gledalci na domačem štadionu Matije Gubca, saj je v 78. minuti izkoristil podajo Roberta Pušaverja in izenačil na končnih 1:1. S tem si je na najlepši možen način kar sam poklonil darilo za 22. rojstni dan, ki ga je praznoval ravno danes. Dangubić je zdaj že pri 13 zadetkih v sezoni, šest jih je prispeval spomladi. Prvi polčas je bil izenačen, toda dolgočasen, gostje so resda dvakrat zatresli mrežo Marka Zalokarja, a obakrat iz prepovedanega položaja, tako da je glavni sodnik, Koprčan Damir Skomina, oba gola upravičeno razveljavil. Drugi polčas je bil vendarle nekoliko živahnejši, prvi pa je …