ABA: zmajem sreča obrnila hrbet, Krka diha na škrge

Kategorija: Košarka Sun, 05 Mar 2017 22:16:00 +0100 Ljubljana - V predzadnjem kolu rednega dela regionalne lige ABA je košarkarjem Uniona Olimpije sreča obrnila hrbet, saj so morali v Tivoliju premoč priznati Cedeviti, ki je bila po podaljšku boljša s 94:92. Ljubljančani so priložnost za zmago najprej zapravili v rednem delu in nato še v »dodatku«, s čimer športnega hrama pod Rožnikom, v katerem so v tej sezoni igrali štirikrat zaradi zasedenosti Stožic, niso ohranili nedotaknjenega. V njem sta med drugim padla Partizan in Budućnost, tretji polfinalist te sezone za las ne. Ljubljančani so vodili večji del dvoboja. V 28. minuti je njihova zaloga narasla na +14 (64:50), vseeno pa se infarktni končnici niso mogli izogniti. Ko so imeli dve točki naskoka in napad, so 16 sekund pred koncem četrte četrtine zapravili žogo, na drugi strani je Miro Bilan ...

Kategorija: Košarka Sun, 05 Mar 2017 22:16:00 +0100 Ljubljana – V predzadnjem kolu rednega dela regionalne lige ABA je košarkarjem Uniona Olimpije sreča obrnila hrbet, saj so morali v Tivoliju premoč priznati Cedeviti, ki je bila po podaljšku boljša s 94:92. Ljubljančani so priložnost za zmago najprej zapravili v rednem delu in nato še v »dodatku«, s čimer športnega hrama pod Rožnikom, v katerem so v tej sezoni igrali štirikrat zaradi zasedenosti Stožic, niso ohranili nedotaknjenega. V njem sta med drugim padla Partizan in Budućnost, tretji polfinalist te sezone za las ne. Ljubljančani so vodili večji del dvoboja. V 28. minuti je njihova zaloga narasla na +14 (64:50), vseeno pa se infarktni končnici niso mogli izogniti. Ko so imeli dve točki naskoka in napad, so 16 sekund pred koncem četrte četrtine zapravili žogo, na drugi strani je Miro Bilan …