Adrian za las prehitel sodnikovo piščalko

Kategorija: Nogomet Thu, 28 Apr 2016 23:35:00 +0200 Villarreal - Vse do zadnjega je dišalo po tem, da gledalci v prvem polfinalnem dvoboju nogometne evropske lige na štadionu El Madrigal, ki mu je slovenski pečat dodala sodniška naveza na čelu s Koprčanom Damirjem Skomino, med Villarrealom in Liverpoolom ne bodo videli zadetka, a je zadnji pisk za las prehitel Adrian, ki je v drugi minuti dodatka poskrbel, da je zmaga (1:0) ostala doma. Tedaj je izkoristil lepo podajo Denisa Suareza in mu ni bilo težko zatresti prazne mreže ter se prvič v sezoni v tem tekmovanju vpisati med strelce. Sicer so gledalci spremljali izenačen obračun, ki se je najbolj razživel prav ob poslednjih izdihljajih, v drugem polčasu pa je navijačem sapa zastala vsaj dvakrat, ko pa sta se namesto mrež zatresli vratnici. Najprej je že v prvi minuti nadaljevanja ...

Kategorija: Nogomet Thu, 28 Apr 2016 23:35:00 +0200 Villarreal – Vse do zadnjega je dišalo po tem, da gledalci v prvem polfinalnem dvoboju nogometne evropske lige na štadionu El Madrigal, ki mu je slovenski pečat dodala sodniška naveza na čelu s Koprčanom Damirjem Skomino, med Villarrealom in Liverpoolom ne bodo videli zadetka, a je zadnji pisk za las prehitel Adrian, ki je v drugi minuti dodatka poskrbel, da je zmaga (1:0) ostala doma. Tedaj je izkoristil lepo podajo Denisa Suareza in mu ni bilo težko zatresti prazne mreže ter se prvič v sezoni v tem tekmovanju vpisati med strelce. Sicer so gledalci spremljali izenačen obračun, ki se je najbolj razživel prav ob poslednjih izdihljajih, v drugem polčasu pa je navijačem sapa zastala vsaj dvakrat, ko pa sta se namesto mrež zatresli vratnici. Najprej je že v prvi minuti nadaljevanja …