Ana Gradišnik deveta v Celovcu

Kategorija: Drugi športi Thu, 12 Oct 2017 06:58:00 +0200 Ljubljana - Šestega turnirja evropske serije v biljardu v Celovcu se je udeležila tudi peterica slovenskih reprezentantov. Matej Šulek, Miha Zajc (oba KB Ljubljana), Matjaž Erčulj (BK Gomes) in Mitja Gradišnik (BK Direkt) so v moški konkurenci pridobivali nove izkušnje, medtem ko se je med dekleti z devetim mestom izkazala Ana Gradišnik (BK Gomes). Za mlado Ljubljančanko, ki je prejšnji teden dopolnila 21 let, je bila usodna večkratna svetovna in evropska prvakinja, natanko desetletje starejša Jasmin Ouschan, ki je bila boljša s 7:4. V finalu je bila nato od Avstrijke uspešnejša trenutna številka ena ženskega biljarda, Kitajka Siming Chen (7:4). »Vzdušje je bilo odlično, ni bilo lahko igrati proti Jasmin z vsemi temi navijači, ki so jo bodrili. Turnirji na Kitajskem so izpeljani povsem drugače, brez glasbe v ozadju,« je poudarila ...

Kategorija: Drugi športi Thu, 12 Oct 2017 06:58:00 +0200 Ljubljana – Šestega turnirja evropske serije v biljardu v Celovcu se je udeležila tudi peterica slovenskih reprezentantov. Matej Šulek, Miha Zajc (oba KB Ljubljana), Matjaž Erčulj (BK Gomes) in Mitja Gradišnik (BK Direkt) so v moški konkurenci pridobivali nove izkušnje, medtem ko se je med dekleti z devetim mestom izkazala Ana Gradišnik (BK Gomes). Za mlado Ljubljančanko, ki je prejšnji teden dopolnila 21 let, je bila usodna večkratna svetovna in evropska prvakinja, natanko desetletje starejša Jasmin Ouschan, ki je bila boljša s 7:4. V finalu je bila nato od Avstrijke uspešnejša trenutna številka ena ženskega biljarda, Kitajka Siming Chen (7:4). »Vzdušje je bilo odlično, ni bilo lahko igrati proti Jasmin z vsemi temi navijači, ki so jo bodrili. Turnirji na Kitajskem so izpeljani povsem drugače, brez glasbe v ozadju,« je poudarila …