Arsenalu po enajstmetrovkah Community Shield

Kategorija: Nogomet Sun, 06 Aug 2017 17:37:00 +0200 London - Na štadionu Emirates sta se na prvi resni tekmi nove sezone pomerila pokalni prvak in angleški državni prvak. Arsenal je pred domačimi navijači lovil dober uvod v leto, ki bo zanj zelo pomembno, in ga tudi dobil.  Tekmo so topničarji dobro začeli in pritiskali proti golu Chelseaja, Alexandre Lacazette je stresel vratnico, nato pa je Chelsea prevzel pobudo na tekmi in jo na začetku drugega polčasa kronal z zadetkom Victorja Mosesa. A so se varovanci Antonia Conteja nato preveč povlekli nazaj in Arsenalu dovolili, da se vrne v igro z zadetkom Seada Kolašinca v zadnjih minutah.  Sledilo je streljanje enajstmetrovk, ki so ga s 5:2 dobili nogometaši Arsenala. Tako je Community Shield še četrtič zapored romal v roke pokalnih zmagovalcev iz prejšnje sezone, a pravi testi tako za Arsenal kot ...

Kategorija: Nogomet Sun, 06 Aug 2017 17:37:00 +0200 London – Na štadionu Emirates sta se na prvi resni tekmi nove sezone pomerila pokalni prvak in angleški državni prvak. Arsenal je pred domačimi navijači lovil dober uvod v leto, ki bo zanj zelo pomembno, in ga tudi dobil.  Tekmo so topničarji dobro začeli in pritiskali proti golu Chelseaja, Alexandre Lacazette je stresel vratnico, nato pa je Chelsea prevzel pobudo na tekmi in jo na začetku drugega polčasa kronal z zadetkom Victorja Mosesa. A so se varovanci Antonia Conteja nato preveč povlekli nazaj in Arsenalu dovolili, da se vrne v igro z zadetkom Seada Kolašinca v zadnjih minutah.  Sledilo je streljanje enajstmetrovk, ki so ga s 5:2 dobili nogometaši Arsenala. Tako je Community Shield še četrtič zapored romal v roke pokalnih zmagovalcev iz prejšnje sezone, a pravi testi tako za Arsenal kot …