Barca razbila Juve, Messi spet čaral

Kategorija: Nogomet Tue, 12 Sep 2017 22:59:00 +0200 Nogometna liga prvakov je že prvi dan nove sezone postregla z obračunom evropskih velikanov. V skupini D sta se pomerila Barcelona in Juventus, boljši pa so bili Španci, ki so zmagali s 3:0. Tekmo v Barceloni, ki so jo sodili slovenski sodniki na čelu z Damirjem Skomino, so z več nevarnimi priložnostmi odprli Torinčani (Mattia de Sciglio, Paulo Dybala in Miralem Pjanić so vsi prišli do strela), toda Katalonci, ki so imeli več žogo v posesti, so povedli v izdihljajih prvega polčasa. Zadel je Lionel Messi, ki je v kazenskem prostoru prišel do strela po dvojni podaji z Luisom Suarezom. Ta je pred tem enkrat nevarno sprožil, ko se je izkazal Gianluigi Buffon, nevaren pa je bil tudi Ousmane Dembele po napaki De Sciglia. V 52. minuti je Messi z 20 metrov ...

Kategorija: Nogomet Tue, 12 Sep 2017 22:59:00 +0200 Nogometna liga prvakov je že prvi dan nove sezone postregla z obračunom evropskih velikanov. V skupini D sta se pomerila Barcelona in Juventus, boljši pa so bili Španci, ki so zmagali s 3:0. Tekmo v Barceloni, ki so jo sodili slovenski sodniki na čelu z Damirjem Skomino, so z več nevarnimi priložnostmi odprli Torinčani (Mattia de Sciglio, Paulo Dybala in Miralem Pjanić so vsi prišli do strela), toda Katalonci, ki so imeli več žogo v posesti, so povedli v izdihljajih prvega polčasa. Zadel je Lionel Messi, ki je v kazenskem prostoru prišel do strela po dvojni podaji z Luisom Suarezom. Ta je pred tem enkrat nevarno sprožil, ko se je izkazal Gianluigi Buffon, nevaren pa je bil tudi Ousmane Dembele po napaki De Sciglia. V 52. minuti je Messi z 20 metrov …