Barcelona po preobratu do popolnega izkupička v Sevilli

Kategorija: Nogomet Sun, 06 Nov 2016 22:41:00 +0100 Sevilla - Nogometaši Barcelone so v derbiju enajstega kola španskega prvenstva zmagali na zahtevnem gostovanju pri Sevilli (2:1). Tekma se je začela z boljšo igro Andaluzijcev, ki so v petnajsti minuti povedli z golom Victorja Vitola. Barcelona v prvem delu ni bila prepričljiva, a je izenačila še pred odhodom v garderobo, ko je v 43. minuti zadel Lionel Messi in dosegel svoj jubilejni 500. gol za katalonskega velikana (469 golov na uradnih tekmah, 31 na neuradnih tekmah). Argentinski virtuoz je bil udeležen tudi pri zmagovitem golu, ko je v 61. minuti podal Luisu Suarezu, Urugvajec pa je žogo poslal med nogama Sergiu Ricu za končnih 2:1. Po enajstih kolih je na vrhu Real Madrid s 27 točkami, Barcelona jih ima 25, Villarreal pa 22. POTEK TEKME SEVILLA : BARCELONA Tekma na štadionu Ramon Sanchez Pizjuan ...

Kategorija: Nogomet Sun, 06 Nov 2016 22:41:00 +0100 Sevilla – Nogometaši Barcelone so v derbiju enajstega kola španskega prvenstva zmagali na zahtevnem gostovanju pri Sevilli (2:1). Tekma se je začela z boljšo igro Andaluzijcev, ki so v petnajsti minuti povedli z golom Victorja Vitola. Barcelona v prvem delu ni bila prepričljiva, a je izenačila še pred odhodom v garderobo, ko je v 43. minuti zadel Lionel Messi in dosegel svoj jubilejni 500. gol za katalonskega velikana (469 golov na uradnih tekmah, 31 na neuradnih tekmah). Argentinski virtuoz je bil udeležen tudi pri zmagovitem golu, ko je v 61. minuti podal Luisu Suarezu, Urugvajec pa je žogo poslal med nogama Sergiu Ricu za končnih 2:1. Po enajstih kolih je na vrhu Real Madrid s 27 točkami, Barcelona jih ima 25, Villarreal pa 22. POTEK TEKME SEVILLA : BARCELONA Tekma na štadionu Ramon Sanchez Pizjuan …